Elegancka zmywarka do zabudowy Samsung DW-BG570B

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Chcąc zachować kuchnię w jak najlepszym porządku i prosto utrzymać ją w czystości wielu z nas decyduje się wybór kuchni do zabudowy. W tym przypadku, pośród sprzętów AGD, które ulegają zabudowie jest m.in. lodówka, piekarnik, a także zmywarka. I dziś właśnie przybliżymy charakterystykę tego ostatniego sprzętu AGD. Będzie to elegancka zmywarka Samsung DW-BG570B.

Samsung DW-BG570B oznaczona jest jako zmywarka o klasie energetycznej A+. Sprawia to, że oszczędza ona do 25% więcej energii niż zmywarka o klasie energetycznej A. Gwarantuje to także niższą szkodliwość dla środowiska.
Zmywarka pomieści do 13 kompletów naczyń. Tym samym, w ciągu jednego pełnego cyklu zostaną umyte wszystkie naczynia po rodzinnym spotkaniu lub większym przyjęciu z przyjaciółmi. I zatrzymajmy się na chwilę, gdyż warto tutaj zaznaczyć kilka kwestii. Po pierwsze, górny kosz zmywarki jest regulowany, co umożliwia włożenie wyjątkowo dużych talerzy w dolnym koszu (o średnicy do 36 cm). Co więcej, półkę tę można zdjąć. Wygodne układanie zabrudzonych naczyń możliwe jest również dzięki elastycznym kolcom w dolnej części zmywarki. Urządzenie wyposażone jest również w uchwyt do mycia długich noży.

W zależności od naszych preferencji można wybrać jeden z siedmiu programów pracy zmywarki. Są nimi Auto Normal (40-65˚C), intensywny (70˚C), ekspresowy (65˚C), eco (45˚C), szybki (50˚C), delikatny(40˚C), a także opcję zmywania wstępnego. Co ważne, zmywarka może pracować jedynie z połową kosza (może być to zarówno dolna, jak i górna jego część).
Również według naszych wymagań można włączyć zmywarkę w danej chwili lub odłożyć jej pracę od 1 do 24h wprzód. Tym samym możemy mieć czyste naczynia tuż po powrocie do domu z pracy czy z zakupów.

Zmywarka Samsung DW-BG570B sterowana jest za pomocą kilku dotykowych przycisków. Przy danych opcjach na czerwono zostaną zaznaczone wybrane przez użytkownika preferencje. Zwiększa to komfort pracy z urządzeniem.

zmywarka Samsung DW-BG570B

Przejdźmy dalej. Urządzenie posiada kilka istotnych funkcji. Pierwszą z nich jest Auto 3in1. Dzięki niej, w automatyczny sposób zostanie rozpoznany detergent. Co więcej, sprzęt przeprowadzi optymalne zmywanie zarówno z detergentem w postaci tabletki, jak i z proszku. Po drugie, zmywarka posiada czujnik zabrudzenia wody. Czujnik ten mierzy stopień zabrudzenia wody i w sytuacji rozpoznania czystej wody, wykorzysta ją ponownie. Wpływa to na jeszcze większą oszczędność energii. Kolejną funkcją jest Multitab. Za jej sprawą program zmywarki dostosuje się do zaaplikowanych tabletek myjących.
Dodatkową zaletą zmywarki jest jej cicha praca (na poziomie hałasu 45 dB).
W przypadku bezpieczeńst6wa zadbano o zabezpieczenie przed wyciekiem wody oraz blokadę przed zmianą programu.

Pozostałe informacje

  • Wskaźnik braku soli TAK;
  • Wskaźnik braku nabłyszczacza TAK;
  • Klasa zmywania A;
  • Klasa suszenia A;
  • Pobór wody na cykl 12 litrów;
  • Roczny pobór wody 3360 litrów;

Wymiary zmywarki Samsung DW-BG570B

  • szerokość 67 cm;
  • wysokość 87,5 cm;
  • głębokość 66 cm;

Cena 1499zł.

Źródło zdjęć: samsung.com

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>