Jak zadbać o zlewozmywak – 3 proste zasady

Armatura to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchennego. Zlew pełni wiele istotnych funkcji. Służy zarówno do mycia mięsa, warzyw i owoców, jak i do odlewania wody z gotowanych ziemniaków, makaronu czy kasz. Nawet, jeżeli Twoja kuchnia wyposażona jest w zmywarkę najnowszej generacji, nie zastąpi ona należycie zachowanego w czystości zlewozmywaka. W poniższym tekście przekażę kilka […]

Przedłuż żywotność swoich sprzętów kuchennych!

Zabiegany świat nie pozwala na chwilę wytchnienia. Obarczeni obowiązkami nie mamy czasu na chwilę relaksu, a co dopiero na szczyptę rozrywki! Więc gdzie znaleźć miejsce dla rzeczy typowych, monotonnych, atrakcyjnych jak kanałowe leczenie zębów bądź obrady sejmowe? Ciężko na nie zagospodarować czas, ale jest to powinność, dzięki której zaoszczędzimy sporo nerwów i pieniędzy.

Elegancka zmywarka do zabudowy Samsung DW-BG570B

Chcąc zachować kuchnię w jak najlepszym porządku i prosto utrzymać ją w czystości wielu z nas decyduje się wybór kuchni do zabudowy. W tym przypadku, pośród sprzętów AGD, które ulegają zabudowie jest m.in. lodówka, piekarnik, a także zmywarka. I dziś właśnie przybliżymy charakterystykę tego ostatniego sprzętu AGD. Będzie to elegancka zmywarka Samsung DW-BG570B.