Wielofunkcyjny robot kuchenny Avance Collection

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Nie lubisz gotować? Na samą myśl o spędzeniu całego popołudnia przy obieraniu ziemniaków lub tłuczeniu kotletów robi Ci się słabo? Z drugiej strony marzysz jednak, aby zabłysnąć przed rodziną lub znajomymi ciekawym daniem na talerzu, którego obłędny smak raz na zawsze zdejmie z Ciebie etykietkę „przypalającej nawet wodę na herbatę”. Z pomocą przyjdzie Tobie najnowsze dziecko Philipsa – robot kuchenny Avance Collection.

Gotowanie posiłków dla najbliższych to dla jednych codzienna udręka, dla innych kreatywne wyzwanie, z którym ochoczo mierzą się każdego dnia. Jednak nawet najwierniejszy fan kuchennych zmagań może pewnego dnia poczuć się zmęczony codziennym ścieranie, krojeniem, szatkowaniem i miksowaniem. Dlaczego nie spróbować pozwolić sobie odrobinę pomóc.

Z pomocą Avance Collection w jednej chwili warzywa będą idealnie poćwiartowane, piana ubita na sztywno na ciasto, a ze świeżych pomarańczy otrzymamy aromatyczny i bogaty w witaminę C naturalny sok. To nie wszystko. Marzysz o tym, aby poczuć zapach pieczonego chleba? Nie w piekarni, ale we własnym domu? Dzięki Avance Collection nasze marzenie może się spełnić. Wyrobienie ciasta nie powinno zająć więcej jak 10 minut. Do odpowiedniego pojemnika wsypujemy produkty na chleb i włączamy jeden przycisk. Wszystko zostanie idealnie wymieszane, a my w tym czasie możemy szykować foremkę, do której włożymy wyrobione ciasto.

Silnik o mocy 1000 W, 12 ustawień prędkości ustawianej za pomocą chromowanego pokrętła oraz pojemna sokowirówka to tylko kilka z zalet tego wielofunkcyjnego robota. Avance Collection wyposażony jest w specjalne metalowe końcówki oraz cztery ostre tarcze ze stali szlachetnej, które szybko i sprawnie tną warzywa, owoce, mięso oraz mieszają wybrane przez nas produkty. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni przycisk, a silnik sam ustawi odpowiednią prędkość. Dzięki temu ciasto zostanie perfekcyjnie wyrobione, a my w tym czasie możemy delektować się ulubioną kawą.

Wstajesz rano i masz ochotę na sok ze świeżych pomarańczy? Sokowirówka przygotuje nam jednorazowo do sześciu szklanek napoju. Otwór na owce jest na tyle duży, że nie musimy ich wcześniej kroić na mniejsze części. Filtr z mikrosiateczką nie pozwoli na zmarnowanie żdanej kropli.

Avanca Collection dostępny jest w czarnym stylowym kolorze z kompletem akcesoriów: dwie tarcze do krojenia i szatkowania, wyciskarka do cytrusów, blender, końcówki do wyrabiania ciasta i ubijania białek.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>