Przyrządzanie zdrowej żywności z Miele DG 3460

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Zdrowe odżywianie już od najmłodszych lat powinno wejść w nawyk każdego z nas. Dobrym startem w drodze do właściwego żywienia jest zakup porządnego urządzenia do gotowania na parze. Obecnie na rynku spotkamy urządzenia w różnych formach i rozmiarach. Jednym z większych i bardziej funkcjonalnych urządzeń jest sprzęt Miele DG 3460.

Urządzenie do gotowania na parze to połączenie stylu i korzyści. Srebrno-czarna kolorystyka produktu sprawia, że urządzenie wpasuje się w każdą elegancką oraz nowoczesną kuchnię. Doda również uroku kuchni urządzonej w tradycyjnym i klasycznym stylu. Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie do gotowania na parze jest odporne na różnorodne uszkodzenia. Warto zaznaczyć, że stalowe elementy frontu urządzenia pokryte są powłoką CleanSteel, która zapewnia odporność na pozostawienie odcisków palców, a jej czyszczenie wymaga jedynie przetarcia wilgotną ściereczką do pełnego połysku. We wnętrzu ze stali szlachetnej znajdują się cztery poziomy prowadnic teleskopowych.

Wśród programów, które oferuje producent należy wyróżnić rozmrażanie, podgrzewanie, program uniwersalny oraz odkamienianie, które zapewni urządzeniu sprawność i funkcjonalność przez długi czas. Co więcej, wśród funkcji dodatkowych znajdziemy programowanie czasu gotowania, system schładzania oparów oraz zapas wody, która starcza na 90 minut ciągłego gotowania. Podgrzewanie/gotowanie potraw może odbywać się w temperaturze od 40 do 100 stopni Celsjusza. Pojemność urządzenia pomieści do 20 litrów przyrządzanej żywności. Tym samym, w urządzeniu w swobodny sposób przyrządzimy zarówno mniejsze, jak i większe dania.

Sterowanie sprzętu odbywa się w sposób elektroniczny. Dotykowe sterowanie sprawia, że praca z urządzeniem jest prosta, szybka i przyjemna. Za pomocą kilku dotknięć nastawimy wybraną funkcję/program sprzętu. Ekran pokazuje również temperaturę oraz czas trwania danego programu. Całość sterowania dostosowana jest do wymogów zróżnicowanych użytkowników.

Warto wspomnieć także o tym, iż drzwi otwierane są na lewą stronę. Przekłada się to na komfortowy sposób obsługi dla każdego domownika.

Miele DG 3460

Bezpieczne działanie urządzenia zapewnione jest dzięki zastosowaniu chłodnych drzwi urządzenia (gdy w urządzeniu temperatura będzie dochodziła do prawie 100 stopni Celsjusza, drzwi sprzętu nie przekroczą 40-50 stopni), blokadzie przed przypadkowym uruchomieniem (niemożliwa jest zmiana ustawień), wyłącznika bezpieczeństwa oraz automatycznemu wyłączeniu. Wszystkie te funkcje sprawiają, że praca z urządzeniem przebiega z pewnych warunkach.

Wśród wyposażenia znajdziemy 2 stalowe tacki o pojemności 1,5l, wstawiamy ruszt, a także pojemnik na spływające płyny.  Tym samym możliwości gotowania oraz komfort przyrządzania potraw zostaje jeszcze bardziej zwiększony.

Urządzenia o wymiarach 55,6cm x 37,2cm x 33 cm przeznaczone jest do zabudowy.

Cena urządzenia do gotowania na parze Miele DG 3460 wynosi 4499zł.

Zdrowa żywność zapewnia dostarczenie odpowiedniej ilości wartości odżywczych potrzebnych każdemu domownikowi. Jeśli zależy nam na zdrowiu, warto zainwestować w sprzęt tego typu i cieszyć się wigorem i sprawną kondycją przez długie lata.

Miele DG 3460

źródło zdjęć: miele.co.uk

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>