Porównanie kuchenek nastawnych

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Wybór kuchenki nastawnej nie musi być trudnym wyborem. Musimy podjąć decyzję, czy ma być elektryczna, czy gazowa, ile potrzebujemy palników i czy wpasuje się w styl naszej kuchni. Poniżej prezentujemy zestawienie trzech propozycji takich kuchenek.

1.MPM MKE-03M

Pierwszy z modeli, MPM MKE-03M to srebrna kuchenka elektryczna. W jej skład wchodzą dwie, różnych rozmiarów (15,5cm oraz 18,8cm) płyty grzewcze. Obie płyty pokryte są teflonem, do którego nie przywierają zabrudzenia. Obudowa kuchenki wykonana jest ze stali nierdzewnej.
Kuchenkę można zarówno użyć jako sprzętu wolnostojącego jak i do zabudowy.
Jej proste w obsłudze użytkowanie dodatkowe zabezpieczone jest przed przegrzaniem, a w razie zagrożenia, kuchenka zostanie automatycznie wyłączona. Dodatkowo, nóżki kuchenki są antypoślizgowe.

Pozostałe dane:

  • Wymiary kuchenki 50 x 6 x 33 cm (szer. x wys. x gł.);
  • Napięcie zasilania 230 V;
  • Moc 2500 V;
  • Cena 159 zł.

MKE-03

Źródło zdjęcia mpm.pl

2.MPM MKE-06

Drugi model kuchenki nastawnej MPM MKE-06 już na pierwszy rzut oka wydaje się być bardziej nowoczesny, a co za tym idzie niezwykle elegancki. Model ten to płyta grzewcza i panel funkcyjny wykonany z jednej tafli szkła. Obsługa czarno-stalowej płyty odbywa się za pomocą przycisków znajdujących się w strefie panela. Kuchenkę można użyć w temperaturze od 60 do nawet 240 stopni Celsjusza. W kwestii bezpieczeństwa zapewniona jest blokada przycisków, a także blokada przed niepożądanym włączeniem urządzenia. W kuchence indukcyjnej znajdziemy także przydatny timer z możliwością ustawienia go do 180 minut. Płyta po podłączeniu do sieci automatycznie włącza kontrolkę.

Pozostałe dane:

  • Napięcie zasilania 230 V;
  • Moc regulowana od 200 do 1800 W;
  • Cena 199zł

MKE-06

Źródło zdjęcia mpm.pl

3.Ravanson K-03T

Trzecim modelem jest kuchenka gazowa Ravanson K-03T. 5 kilogramowa płyta grzewcza posiada trzy palniki gazowe różnych rozmiarów. Biały, uniwersalny kolor idealnie sprawdzi się w każdej kuchni. Kuchenka wyposażona jest w pokrywę, która pozwala na zabezpieczenie jej podczas nieużywania oraz chroni ją przed zanieczyszczeniami. Do kuchenki nastawnej dołączony jest także pojedynczy, emaliowany ruszt. Obsługa urządzenia sterowana jest za pomocą trzech pokręteł.
Kuchnia może być podłączona do butli napełnionych gazem propan butan.

Pozostałe dane:

  • Wymiary kuchenki 59,5 x 12 x 34 cm(szer. x wys. x gł.);

kuchnia-nastawna-ravanson

Cena 119zł.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>