Kolorowe noże kuchenne

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Jeżeli ostrze noża nie radzi sobie z ukrojeniem chleba bez jego zgniatania, a kawałki mięsa strzepią się pod jego naporem to najwyższy czas wymienić go na nóż kuchenny firmy Neoflam.

Mawia się, że dobre noże i patelnia to podstawa wyposażenia kuchni. Nóż do jarzyn, uniwersalny, do chleba, do kanapek, do obierania, do sera, czy nóż szefa kuchni – niejedna osoba chciałaby posiadać tak dużą kolekcję niezawodnych ostrzy. Noże firmy Neoflam zaskakują nie tylko wszechstronnością i praktycznymi kształtami. Nowoczesna estetyka, wzory i szeroka paleta barw idą w parze z jakością i trwałością, jakiej można spodziewać się po nożach kuchennych najwyższej jakości.

Wszystkie ostrza wykonane są z wysokogatunkowej japońskiej stali nierdzewnej. W sprzedaży dostępne są noże kuchenne z powłoką żywiczną oraz noże kuchenne z powłoką ceramiczną. Nieprzywierająca powłoka żywiczna podobnie jak powłoka ceramiczna zapobiega przywieraniu żywności, utrzymując ostrza noży w większej czystości i zwiększając prędkość krojenia.

Blok na noże kuchenne
Mając taki zestaw noży kuchennych trudno uniknąć bałaganu w kuchennych szafkach i na blacie. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się oryginalny bambusowy blok na noże. Plastikowy wkład przypominający spaghetti umieszczony w bambusowej ramie jest w stanie pomieścić każdy rodzaj ostrza niezależnie od ich kształtu i wielkości.

Kolorowe noŅe kuchenne oraz bloki można kupić w punktach sprzedaŅy (lista dostępna na stronie www.neoflam.pl) bądź w sklepie internetowym.

O firmie
Neoflam jest międzynarodową spółką z 20-letnią tradycją. Swoje zakłady i biura ma w Stanach Zjednoczonych, Korei i Chinach. W ponad 60 krajach produkty firmy są sprzedawane przez lokalnych dystrybutorów. W Polsce spółka obecna jest od 2010 roku.
Każdy produkt Neoflam jest wyjątkowy pod względem wzornictwa, materiału i funkcji. W ofercie można znaleźć szeroką gamę naczyń kuchennych z powłoką ceramiczną Ecolon, desek do krojenia, pojemników na żywność, kolorowych noży oraz produktów bambusowych o naturalnych właściwościach przeciwdrobnoustrojowych.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

3 thoughts on “Kolorowe noże kuchenne

  1. Witam,
    mam te noże już jakiś czas, łącznie mam ich 5 i jak dla mnie one są beznadziejne (poza kolorami). Ostrość utrzymała się góra 2 miesiące w nożu który używałam najmniej. Nawet ostrzenie nic nie daje bo są ostre tylko „na chwilę”, generalnie ostrzyć je trzeba codziennie góra co 2 dni. Powłoka czy to żywiczna czy ceramiczna odprskuje i noże wyglądają obecnie obskórnie; nawet zakupiłam ten blok z tymi śmiesznymi niteczkami do przechowywania i nie dość ze rysuje powłokę noża to jeszcze te makaroniki się wyginaja przy wkładaniu noża z dziurkami. Obecnie muszę zakupić nowe noże bo krojąc tymi nabawię się chyba nerwicy, więc dla mnie kupno tych noży to pieniądze wyrzucone w błoto. Dla mnie te noże to katastrofa moze dla kogoś innego nie. Jak ktoś bardzo chce je wypróbowac to niech najpierw kupi jeden i go wypróbuje bo szkoda pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>