Jak zadbać o zlewozmywak – 3 proste zasady

Armatura to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchennego. Zlew pełni wiele istotnych funkcji. Służy zarówno do mycia mięsa, warzyw i owoców, jak i do odlewania wody z gotowanych ziemniaków, makaronu czy kasz. Nawet, jeżeli Twoja kuchnia wyposażona jest w zmywarkę najnowszej generacji, nie zastąpi ona należycie zachowanego w czystości zlewozmywaka. W poniższym tekście przekażę kilka […]

Tak się robi reklamę sprzętu AGD!

Twórcy reklam sprzętu gospodarstwa domowego od lat idą utartą ścieżką, którą chcą trafić do odbiorcy. Kreując prosty przekaz, uwypuklając przy tym zalety urządzeń, reklamy te toną w morzu innych podobnych, wręcz miałkich. Ale są też chlubne wyjątki… Oto one:

Wielofunkcyjne artykuły gospodarstwa domowego

Wyświechtane powiedzenie twierdzące, że „jeśli coś jest do wszystkiego, to tak naprawdę jest do niczego” zdaje się omijać szerokim łukiem kuchnie. Na rynku pojawia się rokrocznie coraz więcej sprzętów wielofunkcyjnych, które znakomicie wkomponowują się w tryb życia domowników, jednocześnie wywiązując się z nawiązką z przydzielonych ich obowiązków. Każdy z nas słyszał doskonale o urządzeniach łączących […]

Przedłuż żywotność swoich sprzętów kuchennych!

Zabiegany świat nie pozwala na chwilę wytchnienia. Obarczeni obowiązkami nie mamy czasu na chwilę relaksu, a co dopiero na szczyptę rozrywki! Więc gdzie znaleźć miejsce dla rzeczy typowych, monotonnych, atrakcyjnych jak kanałowe leczenie zębów bądź obrady sejmowe? Ciężko na nie zagospodarować czas, ale jest to powinność, dzięki której zaoszczędzimy sporo nerwów i pieniędzy.

Stylowe urządzenia AGD dla Twojej kuchni

Urządzenie stylowej kuchni nie kończy się na dobraniu odpowiednich podłóg, ścian, mebli i kolorów. Nie mniej ważne są bowiem elementy wyposażenia pomieszczenia kuchennego – to one nadają naszej kuchni prawdziwego wyrazu, a gospodyni pozwolą wyrazić samą siebie. Oto nasz krótki przegląd najbardziej atrakcyjnych pod względem wizualnym urządzeń, które mogą stanąć w naszej kuchni.

Ranking płyt indukcyjnych – wrzesień 2013

Płyta indukcyjna pod zabudowę to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Nie tylko dlatego, że jest to niezwykle wygodne, ale też taka płyta wygląda bardzo atrakcyjnie oraz jest niezwykle wygodna w obsłudze. Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem najchętniej kupowanych płyt w ostatnim miesiącu.

Przyrządzanie zdrowej żywności z Miele DG 3460

Zdrowe odżywianie już od najmłodszych lat powinno wejść w nawyk każdego z nas. Dobrym startem w drodze do właściwego żywienia jest zakup porządnego urządzenia do gotowania na parze. Obecnie na rynku spotkamy urządzenia w różnych formach i rozmiarach. Jednym z większych i bardziej funkcjonalnych urządzeń jest sprzęt Miele DG 3460.

Jak dbać o ekspres do kawy?

Z biegiem czasu nasz ekspres do kawy może wytwarzać niezbyt smaczną kawę. Przyczyną tego może być osadzający się kamień lub warstwa kolejnych kawowych osadów. Fusy z kawy mogą czasami wypaść z komory zaparzania i gromadzić się we wnętrzu urządzenia. Może doprowadzić to nawet do całkowitego zatkania się ekspresu. W celu zapobiegania tego typom sytuacjom stworzono […]