Wielki powrót młynka do kawy

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Rozważając zakup urządzenia do parzenia kawy, porównując coraz bardziej liczne funkcje ekspresów, poziom ich zaawansowania technologicznego oraz designerskie wzornictwo, często zapominamy, że jednym z najbardziej istotnych warunków przyrządzenia znakomitego naparu jest jakość samej kawy – jej pochodzenie, świeżość, a także – o czym nie każdy wie – sposób zmielenia ziaren.


Niestety, kupując fabrycznie mieloną, paczkowaną kawę mamy niewielki wpływ na te czynniki, zwłaszcza, że najczęściej, wybierając produkt, kierujemy się głównie jego ceną. A w sytuacji, gdy dysponujemy kawą kiepskiej jakości, nawet najdroższy i najbardziej zaawansowany ekspres nie przyrządzi doskonałego naparu.
Miłośnicy kawy coraz częściej zdają sobie sprawę z tej zależności i zaczynają zwracać uwagę na to, jaki produkt wkładają do zakupowego koszyka. Prawdziwi koneserzy zaś idą jeszcze o krok dalej: kupują młynek do kawy, tak, by sami mogli decydować o świeżości i sposobie zmielenia kawy.
Rynek odpowiada na ten, coraz bardziej widoczny, trend, oferując coraz więcej urządzeń, które – wydawałoby się – odeszły już do lamusa. Myli się jednak ten, kto myśli, że współczesne młynki to kopia popularnych maszynek z poprzedniej epoki. Choć pełnią tą samą funkcję, co sprzęt znany nam z kuchni naszych babć, są to urządzenia coraz bardziej zaawansowane technicznie i coraz lepiej prezentujące się na półce w nowoczesnym wnętrzu.
Taki właśnie jest młynek MPM MMK-02M – wyposażony w możliwość mielenia pulsacyjnego i dwuskrzydłowy nóż ze stali szlachetnej.
Posiada optymalną Wydajność mielenia 115 g/min oraz miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego, co zapewni łatwe przechowywanie urządzenia. Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy oraz gumowe, antypoślizgowe nóżki gwarantują jego bezpieczne użytkowanie.

Nowoczesny kształt i chromowana obudowa ze stali nierdzewnej sprawia, że młynek MPM prezentuje się doskonale zarówno w klasycznej, jak i supernowoczenej kuchni, stając się jej prawdziwą, choć dyskretną, ozdobą.

Fot.: MPM

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>