Co powinno się znaleźć w każdej damskiej torebce?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Na temat zawartości damskich torebek krąży wiele żartów i mitów. Wbrew obiegowej opinii duża część kobiet świetnie sobie radzi z pakowaniem codziennej torebki. Jeśli jednak nie należysz do tej grupy, to przeczytaj kilka porad, co powinno znajdować się w torebce, a czego można się pozbyć.

Minikosmetyczka

Do poprawiania makijażu w ciągu dnia przydaje się kilka podstawowych kosmetyków. Nie musisz zabierać ze sobą wszystkiego, na przykład tuszu do rzęs. Zapakuj puderniczkę, podkład w małym opakowaniu, pomadkę nawilżającą, ewentualnie róż i użyte tego dnia cienie, jeśli nie znajdują się na wielkiej palecie. Warto również nosić ze sobą matujące lub odświeżające chusteczki i zabrać ze sobą na wszelki wypadek tampon lub podpaskę. Wszystko zapakuj do zgrabnej kosmetyczki, która ochroni pozostałą zawartość torebki na przykład przed pokruszonym pudrem.

Funkcjonalny smartfon

Dobry smartfon zastępuje odtwarzacz muzyki, aparat i nawet lusterko. Fajnym damskim gadżetem jest iPhone 6s w kolorze różowo-złotym. Ładnie wygląda i ma dobrą specyfikację techniczną, dzięki czemu nie zawiedzie cię przez cały dzień. Możesz nim robić fotki, a także obsługiwać wiele przydatnych aplikacji, nawet tych bardziej wymagających technicznie. Ponadto ten model jest odporny na zalanie i zanurzenie w wodzie, więc możesz korzystać z niego nawet w deszczu i podczas kąpieli w wannie. Model iPhone 6s z euro agd jest dostępny w złoto-różowej obudowie, która świetnie pasuje do kobiet. Jeśli intensywnie korzystasz z telefonu cały dzień, to warto mieć w torebce powerbank, którym naładujesz baterię bez dostępu do stałego źródła zasilania.

iphone 6s 2

Jak uniknąć bałaganu

Czasem bałagan w torebce robi się jakby sam. Na dnie pojawia się masa rachunków ze sklepów, ulotek czy chusteczek. Aby tego uniknąć, ważne rachunki ze sklepów chowaj do portfela, a w domu przekładaj je do teczek czy kopert. Gdy będziesz musiała coś zareklamować, to znajdziesz łatwo odpowiedni rachunek. Inne paragony, na przykład ze sklepu spożywczego, wyrzucaj na bieżąco. Nie ma sensu ich trzymać. Noś ze sobą w torebce ekologiczną torbę na zakupy – nie będziesz musiała brać plastikowych jednorazówek i zachowasz w ten sposób porządek. Skorzystaj jeszcze z tych porad, aby zmniejszyć wagę przenoszonych przedmiotów.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>