Zważ na wagę

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Waga elektroniczna to jeden ze sprzętów AGD, który może znaleźć się w każdej łazience. Może być ona mała, przezroczysta, nowoczesna, kolorowa, plastikowa, designerska, szklana itd. Producenci wag elektronicznych prześcigają się w tworzeniu coraz to oryginalniejszych urządzeń. Waga zaczęła bowiem służyć nie tylko swojej podstawowej funkcji, jaką jest oczywiście ważenie, ale także funkcji estetycznej. Może stanowić więc oryginalny element wyposażenia łazienki. Może także podkreślać jej charakter. Współczesne wagi kolekcjonuje się niczym dzieła sztuki. Potwierdzają to również ceny niektórych modeli. Przyjrzyjmy się bliżej kilku wybranym egzemplarzom:

 

Waga okrągła

 

 

 

 

Okrągła waga z drzewa bambusowego jeżeli pasuje do reszty otoczenia stanowi efektowny detal wyposażenia. Idealnie nada się do łazienek w stylu skandynawskim lub orientalnym (typu japoński ogród). Wymarzony sprzęt dla dbających o ekologię.

 

Waga Hello Kitty

 

 

 

 

To idealny przedmiot dla młodej kolekcjonerki serii z Hello Kitty. Niezbędny dodatek w łazience każdej Małej Księżniczki. Taka waga sprawi, że będzie ona chciała na częściej na nią stawać.

 

Waga kolorowa

 

 

 

 

Świetnie pasuje do nowoczesnych łazienek o zdecydowanych kolorach lub przeciwnie, jako kontrapunkt dla łazienki utrzymanej np. w białej tonacji. Ten designerski sprzęt z pewnością przypadnie do gustu młodym, kreatywnym, pełnym życia osobom.

 

Waga w kształcie piłki nożnej

 

 

 

 

Przedmiot z pewnością idealny dla fanów piłki nożnej. Niecodzienny, designerski wygląd może być świetnym uzupełnieniem męskiej łazienki.

 

Waga przezroczysta

 

 

 

 

Idealna do nowoczesnej, chłodnej łazienki, w której dominuje szkło. Waga tego typu podkreśli sterylny charakter tego miejsca.

 

Waga stylizowana na starą

 

 

 

 

Nowoczesne sprzęty nie pasują do łazienki stylizowanej na starą, gryza się z otoczeniem. Tego typu waga nada się jednak do wnętrza tego typu. Intrygującym rozwiązaniem jest połączenie obrotowej tarczy ze szkłem, dzięki któremu dokładnie widzimy jak działa mechanizm wagi. Jest to więc mimo wszystko sprzęt nowoczesny.

 

A na koniec

 

Waga-zegar

 

 

 

 

To kolejny przykład zastosowania oryginalnego połączenia – funkcji wagi i zegara. Niebanalny sprzęt z pewnością znajdzie miejsce w nowoczesnej łazience, np. czarno-białej. Należy podkreślić, że tego typu wagę warto wyeksponować. Stanowi ona bowiem ciekawy element dekoracyjny.

 

Jak widać różnorodność wag dostępnych na rynku jest duża, a to tylko kilka propozycji. Aby się zważyć trzeba najpierw zważyć na wagę i wybrać taką, która najbardziej będzie pasować do wnętrza łazienki i do nas.

 

źródło: strony producentów

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>