Zakręć swój świat ze stylową lokówką

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Czy nie macie wrażenia, że bardzo często zdarza się tak, że osoby o kręconych włosach chciałyby mieć włosy proste, zaś osoby o włosach prostych marzą o włosach lokowanych? Dziś, z naszym przeglądem małego sprzętu AGD zwracamy się do grupy drugiej. Zapraszamy do zapoznania się z dwoma wybranymi przez nas lokówkami, które powinny pomóc Wam z uporaniem się z zakręconymi myślami.
 

Przeglądając oferty produktowe największych marek specjalizującego się w produkcji sprzętów AGD wybraliśmy dwa urządzenia. Jedno z kategorii lokówko-suszarka, drugie z kategorii lokówek wielofunkcyjnych (bez możliwości suszenia).

Lokówko-suszarki

Lokówko-suszarką, która przykuła nas wzrok na dłużej jest lokówka Babyliss 2735E. Srebrne urządzenie o mocy 1000W z podwójną liczbą poziomów ustawienia temperatury powinna zachwycić każdą z nas.

Wśród funkcji lokówko-suszarki Babyliss na uwagę zasługuje funkcja jonizacji. Sprawia ona, że włosy mające styczność z urządzeniem stają się miękkie a także, co ważne, nie ulegają elektryzacji. Ceramiczna powłoka lokówki dodaje fryzurze blasku i uczucia gładkości. Dzięki niej, fryzura układa się szybciej i skuteczniej.  Czyż nie na tym właśnie nam zależy?

To jednak nie wszystko. Urządzenie posiada obrotową szczotkę, której ząbki poradzą sobie z każdym rodzajem włosów – od tych najcieńszych do tych naprawdę grubych.

babyliss

Kolejna niespodzianka znajduje się pod postacią automatycznie obracanej szczotki. Raz wciśnięty przycisk od razu zacznie pracować nad ułożeniem naszej fryzury. Jeśli obawiamy się, że nasze włosy są za krótkie na działanie urządzenia, to mamy dobrą wiadomość. Dodatkowa, wąska szczotka doskonale poradzi sobie z krótkimi włosami.

Urządzenie posiada również nawiew zimnego powietrza, dzięki któremu zostanie zapewniona odpowiednia temperatura głowy i zabezpieczenie przez jej nadmiernym poceniem.

Lokówko-suszarka jest jak najbardziej mobilna. Dołączone do niej stylowe etui pozwoli w wygodny sposób zabrać  ją ze sobą w dalekie podróże.

Z początku jej użytkowanie może sprawić małe trudności, jednak z czasem z pewnością stanie się nieodłączną częścią kobiecej kosmetyczki. Pamiętajmy, że urządzenie nie tylko kręci włosy lecz także suszy je, prostuje, a także zwiększa ich objętość.

Cena 299zł.

Lokówka wielofunkcyjna

Przedstawicielem lokówek wielofunkcyjnych jest Philips SalonSuper Stylist HP4698/22. Lokówka ta jest zestawem składającym się z (aż) 13 elementów. Rozpiętość końcówek lokówki o średnicach od 13 do 25 mm pozwala na przygotowanie praktycznie każdej wymarzonej fryzury.  Przy użyciu stożkowego wałka na Twojej głowie znajdzie się morze fal, mała lokówka zamieni Twoje włosy w zwarte loczki, spirala zapewni drobne loki zaś nakładana szczotka doda fryzurze objętości. Jeśli po wielorazowej zabawie kręcenie włosów znudzi Ci się, możesz je także wyprostować (dzięki nasadce prostującej). Chcąc ponownie wrócić do zakręconego świata możesz zafundować swoim włosom efekt rozplatanych warkoczyków poprzez użycie płytek karbownicy.

Podobnie jak lokówko-suszarka Babyliss posiada ceramiczną powłokę, która zapewnia włosom ochronę i brak przesuszeń. Ponadto końcówka urządzenia nie nagrzewa się, co zapobiega przypadkowym oparzeniom skóry głowy lub ręki.  Drobny sprzęt AGD Philipsa nie posiada jednak funkcji jonizacji.

W skład lokówki wchodzi wyraźny wskaźnik zasilania, dzięki któremu obsługa urządzenia zaliczana jest do najprostszych. W zestawie znajduje się także szczotka wygładzająca włosy.

lokowka philips

Tak jak w przypadku produktu Babyliss urządzenie można przechowywać i przenosić w odpornym na działanie wysokiej temperatury stylowym etui.

Długość kabla lokówki wielofunkcyjnej wynosi 1,8m.  Długość ta pozwala na swobodne kreowanie fryzury przed lustrem.

Cena lokówki wielofunkcyjnej Philips to 189zł.

Lokówko-suszarka Babyliss oraz lokówka wielofunkcyjna Philipsa to dwie z licznych produktów do pielęgnacji włosów. Obie firmy charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i zaufaniem klientów na całym świecie.

lokowka philips

Czy w Twojej kosmetyczce znajduje się któreś z nich?

źródło: babyliss.pl, babyliss.eu, philips.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>