Stylowe odkurzanie

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Odkurzanie to czynność, za którą nie wszyscy przepadają. Osobom, które nie lubią tej czynności może ją lekko osłodzić atrakcyjny wygląd odkurzacza – w końcu wrażenia estetyczne są równie ważne, jak funkcje danego sprzętu. Przygotowaliśmy dzisiaj przegląd odkurzaczy, które mogą umilić nam czas spędzony na sprzątaniu.

1. Bosch BSGL32510

Model ten posiada bardzo wysoką moc silnika, ponieważ wynosi ona aż 2500 W – przedkłada się to na dłuższą i efektywniejszą pracę odkurzacza. Odkurzacz Bosch wyposażony jest również w filtr antyalergiczny, który zatrzymuje większość zanieczyszczeń, a także najdrobniejsze i najbardziej uczulające alergeny. System filtracji Air Clean HEPA zatrzymuje także drobnoustroje i substancje smoliste. Dodatkowym atutem tego modelu jest to, że możemy zastosować w nim turboszczotkę, dzięki której skuteczniej usuniemy sierść zwierząt domowych z dywanów i mebli.

Cena: 379zł

Bosch_BSGL32510_2

2. Samsung SC5660

Odkurzacz firmy Samsung wyposażony jest dodatkowo w małą szczotkę, dzięki której będziemy mogli odkurzyć nasz księgozbiór oraz ramy okien i obrazów. W tym modelu zastosowane zostały worki papierowe, które obecnie są najbardziej higienicznym rozwiązaniem w tej kwestii, ponieważ unikamy bezpośredniego kontaktu z kurzem, roztoczami i innymi zanieczyszczeniami. Dodatkowo odkurzacz wyposażony jest w wygodne pokrętło, dzięki któremu w prosty sposób możemy wybrać siłę ssania.

Cena: 229zł

odkurzaczyk

3. Zelmer Meteor 2 400.0 EK

Trzecim model jest wyposażony między innymi w turboszczotkę oraz elektroszczotkę, która skutecznie poradzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, a także podniesie włosie dywanów. Odkurzacz posiada również małą szczotkę, która jest idealna do odkurzania zasłon, firan, mebli tapicerowanych i materacy. Dzięki wygodnemu suwakowi bez problemu ustalimy moc ssania odkurzacza Zelmer.

Cena: 259zł

Meteor 2 EK

4. Polti AS 400 PBEU0061

Ten typ odkurzacza posiada pojemnik na zanieczyszczenia, dzięki czemu będziemy mogli zapomnieć o zakupie worków jednorazowych. Pojemnik raz na jakiś czas wystarczy opróżnić i umyć. Odkurzacz posiada elektroniczną regulację mocy ssania, dzięki której szybko dostosujemy siłę ssania do rodzaju sprzątanej powierzchni.

Cena: 439zł

polti-as-400

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>