Przegląd wag łazienkowych do 50zł

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Większość z nas nie potrzebuje nadzwyczaj dokładnych wag, które posiadają dodatkowe funkcje i pomiary. Chcemy wiedzieć po prostu, ile ważymy, bez konieczności wizyty u lekarza. Właśnie dla takich osób przygotowane zostało zestawienie wag, których cena jest niższa niż 50zł.

1. ROMIX EBS42

Waga łazienkowa dla zwyczajnego użytkownika musi mieć jedynie podstawowe funkcje. Pierwszy model – ROMIX EBS42 – zachwyca nowoczesnym i wesołym wyglądem oraz wykonaniem z hartowanego szkła. Waga została wyposażona w wyświetlacz LCD, wskaźnik przeciążenia oraz wskaźnik zużycia baterii. Waga ta posiada możliwość automatycznego zerowania i wyłączenia. Maksymalne obciążenie tego modelu to 180kg, a jego cena to około 39,99zł.

romix zielona

2. Łucznik BS-1008

Drugim prezentowanym modelem jest waga łazienkowa firmy Łucznik. Jest to waga elektroniczna, której maksymalne obciążenie wynosi 150kg. Waga wyposażona jest w wyświetlacz LCD. Model ten kosztuje około 34,99zł.

łucznik w paski

3. Łucznik BS-FLOWER7

Waga łazienkowa ma nie tylko służyć nam w wiadomym celu, ale i dobrze wyglądać. Nowoczesny design tego modelu sprawi, że uśmiechniemy się nawet pomimo kilku nadprogramowych kilogramów. Maksymalne obciążenie w tym modelu to 150kg. Cena tej wagi kształtuje się w granicach 39,99zł.

waga łazienkowa

4. ROMIX EBS42V

Waga wykonana jest z hartowanego szkła, dodatkowo wyposażona została w wyświetlacz LCD. Model ten posiada również wskaźnik przeciążenia i zużycia baterii. Jej maksymalne obciążenie to 180kg, a cena oscyluje w granicach 39,99zł.

romix roz

5. ROMIX EBS42A

Waga przyciąga wzrok swoim wyglądem, ale przede wszystkim liczy się jej funkcjonalność. Wytrzyma ona obciążenie aż 180kg, a wyposażona jest w wyświetlacz LCD, wskaźnik przeciążenia i rozładowania baterii. Po pewnym czasie sama nieużywania sama wyłączy się, dzięki czemu naładowane baterie będą nas cieszyć o wiele dłużej. Cena tej wagi to około 39,99zł.waga łazienkowa

Źródło zdjęć: lucznik.info, romix.eu

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>