Nowa suszarko-lokówka Philipsa

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dobra suszarka do włosów to must have każdej kobiety, ale suszarko-lokówka to wyjątkowy gadżet dla każdej trendsetterki. Firma Philips w zakresie pielęgnacji włosów daje szereg możliwości, tym razem zaskoczyła nas suszarko-lokówką Dynamic Volume Brush. Producent zapewnia niepowtarzalny efekt przy jednoczesnej ochronie włosów, czyli to o czym marzy każda z nas.

Piękne włosy są niezwykle istotne dla współczesnej kobiety. Nie tylko ją upiększają, ale i zapewniają lepsze samopoczucie. Zdrowe i zadbane są teraz bardzo modne. Philips oferuje gamę produktów do stylizacji włosów a także metody ich pielęgnacji, dzięki którym codzienne układanie fryzury stanie się niezwykle proste.

Jednym z najnowszych pomysłów jest właśnie Dynamic Volume Brusht. Jest to idealny produkt dla kobiet, które używają lokówki oraz suszarki na co dzień oraz dla tych, które mają szczególnie kruche i łamliwe włosy. Obrotowa Dynamic Volume Brush suszy i jednocześnie modeluje włosy w sposób najdelikatniejszy. Jest ona bowiem wyposażona w naturalne włosie, które wygładza włosy, dzięki czemu zmniejsza tarcie, a także ułatwia nawijanie loków. Mniejsze tarcie oznacza jednocześnie mniejsze uszkodzenie włosów. Dodatkowo ustawienie „Care” dostosowuje temperaturę suszenia.

Lepszą pielęgnację włosów zapewniają również elementy ceramiczne emitujące ciepło podczerwone. Dodatkowym atutem szczotki jest to, iż może ona obracać się w dwóch kierunkach, a także posiada dwa ustawienia szybkości obrotów. Ułatwia to układanie różnych fryzur oraz ogólne użytkowanie. Pielęgnacja jonowa natomiast zapewnia suszenie antystatyczne. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się włosów, dodatkowo pielęgnują je oraz wygładzają łuski. W efekcie włosy stają się cudownie gładkie i lśniące. Jest to szczególnie przydatne w czasie zimy gdy nosimy czapki i inne nakrycia głowy.

Warto także wspomnieć, że suszarko-lokówka marki Philips jest wyposażona w grzałkę o mocy 1000 W, która generuje optymalny strumień powietrza oraz łagodną moc suszenia. Pomyślano także o ułatwieniu przechowywania urządzenia – w zestawie znajdują się bowiem specjalne nakładki na szczotki, które chronią włosie przed uszkodzeniami podczas przechowywania.

Kolejnym plusem wynikającym z idei połączenia suszarki z lokówką jest oszczędność czasu oraz miejsca – dwa urządzenia zastępuje bowiem jedno. Jest to na pewno bardzo wygodne.

Wszystko wskazuje zatem na to, iż warto przynajmniej przetestować nową suszarko-lokówkę Philipsa. Dynamic Volume Brush to na pewno piękniejsze oraz zdrowsze włosy.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>