Niezwykłe żelazko Philipsa

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Wygodna i wydajna praca to poszukiwane cechy w każdym produkcie AGD. Jednym z wyróżniających się sprzętów pod tym względem jest żelazko systemowe Philips PerfectCare Silence GC9540/02.

Prosta obsługa
Żelazko Philipsa to przede wszystkim bardzo prosta obsługa. Żelazko to wykorzystuje rzadko spotykany system. Wystarczy jedno ustawienie, by wszystkie typy ubrań wyprasować idealnie. Nie musimy się zatem martwić o to, czy dana temperatura nie przypali nam bluzki lub nie pozostawi na niej żadnych śladów. Producent daje 100% gwarancję bezpieczeństwa dla każdego typu tkaniny.
Co więcej, żelazko wykorzystuje połączenie pary z temperaturą, które kryje się pod nazwą OptimalTemp. Inteligenty procesor wraz z cykloniczną komorą na parę zapewnia wyprasowanie tkanin bez zmiany jakichkolwiek ustawień.

Efektywność
Znajdująca się w urządzeniu para (do 6 barów), pozwala na wyjątkowo szybkie, a zarazem wygodne prasowanie. Para wpływa również na możliwość prasowania ubrudzonych ubrań. Jako jedno z nielicznych żelazek, Philips PerfectCare Silence posiada także strumień pary o mocy 120g/min, a jego uderzenia mają moc 290g. Dzięki takiemu połączeniu żadne zagniecenia nie mają szans. Żelazko posiada także pionowy wyrzut pary, który przydatny jest przy firanach lub np. marynarkach. W urządzaniu znajdziemy też spryskiwacz wody.
Trzeba zaznaczyć, że praca urządzenia jest niezwykle cicha, co pozwala na prasowanie w każdych warunkach. Ponadto, sprzęt Philipsa posiada certyfikat Woolmark oznaczający doskonałą jakość.

Wydajność
Żelazko jest niezwykle wydajne. Dzieje się to ze względu na wyjmowany zbiornik na wodę, który o pojemności 1,5l-2l, starcza nawet na 2 godziny ciągłego prasowania. Warto przy tym wspomnieć, że przy ustawieniach ECO zostanie zmniejszone zużycie energii nawet o 20%.

Komfort
Komfort prasowania widoczny jest głównie w efektywności oraz w szybkiej gotowości urządzenia do pracy. Już w ciągu kilkudziesięciu sekund można zacząć prasowanie. W żelazku znajduje się także schowek na kabel parowy, który zapewnia dodatkową wygodę.

Czystość i pielęgnacja
Żelazko posiada funkcję Easy De-Calc gwarantującą długą żywotność generatora pary. Jest to możliwe dzięki systemowi antywapiennemu. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w ceramiczną stopę, która odporna jest na zarysowania mogące powstać przy kontakcie z guzikami lub suwakami.

Bezpieczeństwo
Żelazko wraz z generatorem pary jest wyjątkowo bezpieczne do przenoszenia.

Pozostałe informacje:

  • Moc urządzenia 2400 W
  • Wymiary: 28,3 x 26,3 x 42,4 cm
  • Waga: 1,2 kg

Cena żelazka wynosi ok. 1250zł.

źródło: philips.pl

PerfectCare Silence GC9540/02

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>