Nawilżacz powietrza HB UH1090

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Odpowiednia wilgotność, w której powinien przebywać człowiek sięga od 40 do 60% (nie powinna ona jednak przekraczać 70%). W każdej innej sytuacji, mogą pojawić się problemy z samopoczuciem, a czasem także ze zdrowiem. Z tego względu jego obecność w większości domów jest nieoceniona. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej jednemu z nawilżaczy, modelowi HB UH1090.

Nawilżacz HB UH1090 to produkt z rodziny nawilżaczy ultradźwiękowych. Wytwarza on ciepłą bądź zimną mgiełkę, co pozwala na dopasowanie nawilżenia pomieszczenia według indywidualnych preferencji. W jego wyposażeniu znajdziemy miernik wilgotności powietrza, wkład oraz filtr ceramiczny, który absorbuje związki mineralne oraz bakterie i brzydkie zapachy. Tym samym powietrze w pokoju będzie nie tylko nawilżone, ale również oczyszczone.

Nawilżacz jest niezwykle wydajny. Wydajność zimnej mgiełki wynosi 8,4 litra na 24 godziny, a ciepłej mgiełki 9,6 litra na 24 godziny. Powierzchnia, jaka będzie dobrze nawilżona przy korzystaniu z urządzenia sięga 30m2.

Możliwość regulowania wilgotności pozwala na dostosowanie pracy urządzenia do warunków panujących w otoczeniu. Co więcej, wyposażenie w higrostat pozwala na utrzymanie stałego poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Dzięki jonizacji, pomieszczenia, w których znajdują się komputery oraz inne sprzęty elektroniczne powietrze zostaje jonizowane ładunkami ujemnymi, które poprawiają komfort pracy i samego przebywania we wnętrzu.

nawilzacz
Pojemność zbiornika nawilżacza wynosi 6 litrów, co zmniejszą częstotliwość wymogu uzupełniania urządzenia.  W razie skończenia się wody w zbiorniku, nawilżacz zostanie automatycznie wyłączony. Nawilżacz może być sterowany pilotem, dzięki czemu jego obsługa jest wyjątkowo prosta oraz wygodna.

Czarna kolorystyka i ciekawy design urządzenia sprawia, że wygląda ono niezwykle stylowo i nowocześnie. Znajdujący się na jego przedniej części wyświetlacz jest czytelny, co pozwoli na odczytanie najważniejszych informacji zarówno przez starszych jak i młodszych użytkowników urządzenia.

Pozostałe informacje

  • Liczba poziomów wydajności nawilżania: 3;
  • Moc 130 W;
  • Poziom hałasu 35 dB;
  • Cena 479.

źródło zdjęć: hbpolska.com.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>