Małe kobiece AGD: prostownice

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Gładkie, lśniąca włosy są bardzo modne i pasują każdej kobiecie. Firma Braun proponuje pięć bezpiecznych i nowoczesnych modeli z linii Satin Hair, które są  dostosowane do różnych potrzeb włosów.

Satin Hair 7 Colour– to typ prostownicy specjalnie dostosowanej do potrzeb włosów farbowanych. Chroni je przed przesuszeniem, a także zmniejsza nawet o 70% utratę koloru. Temperatura dostosowuje się automatycznie do rodzaju włosów.

Pięć najważniejszych cech prostownicy Satin Hair 7 Colour:

Zapobiega blaknięciu koloru:

Ten rodzaj prostownicy pozwala na dłużej zachować blask i dobrą kondycję farbowanych włosów. Równomiernie rozprowadza ciepło i zapobiega nadmiernemu wzrostowi temperatury. Dzięki technologii IONTEC nawet o 70% zmniejsza blaknięcie koloru.

Zachowuje odpowiednie nawilżenie włosów:

Dzięki funkcji jonizacji prostownica absolutnie nie wysusza włosów, wręcz przeciwnie: nawilża je dzięki funkcji jonizacji satin ions.

Zapobiega elektryzowaniu się włosów:

Specjalna technologia wytwarza jony, które osiadają na włosach i w naturalny sposób je nawilżają, dzięki czemu przestają się puszyć i elektryzować, są znacznie gładsze i bardziej błyszczące.

Posiada uginające się płytki:

Specjalne, opatentowane płytki, dzięki specjalnej powierzchni są trzy razy gładsze od standardowych płytek, co znacznie zmniejsza ich tarcie.

Dostosowuje się do wszystkich rodzajów włosów:

Prostownica Satin Hair 7 jest wyposażona w intuicyjny system regulacji temperatury, dzięki czemu dostosowuje się do każdego rodzaju włosów (cienkich, normalnych i grubych).

 

Satin Hair 7– to urządzenie zostało opracowane, by przywrócić naturalny blask włosom i polepszyć ich kondycję.

 

Najważniejsze cechy prostownicy Satin Hair 7:

IONTEC -strumień jonizujący:

Ma podobne działanie jak odżywka do włosów. Jony szybko przywracają odpowiedni poziom nawilżenia. Ponadto pozwala uzyskać gładkość i blask.

Ruchome płytki:

Specjalne płytki zmniejszają tarcie chroniąc strukturę włosów.

Regulacja temperatury:

Prostownica posiada precyzyjną regulację  co 5°C, w przedziale od 130 do 200°C. Dzięki czemu można dobrać odpowiednią temperaturę do rodzaju włosów.

Płytki ceramiczne NanoGlide:

Gładsze 3-krotnie od zwykłych płytek, dbają o kondycję włosa.

 

Satin Hair 5 multistyler – to prostownica i lokówka w jednym. Można nią tworzyć loki, delikatne fale, wywijać końcówki, a także prostować włosy.

Ten rodzaj urządzenia charakteryzuje się:

Specjalną nasadką do zakręcania loków:

Idealnie sprawdzi się przy zakręcaniu loków i tworzeniu fal. Nie plącze włosów i chroni przed uszkodzeniami, które są spowodowane ciągnięciem, łamaniem i plątaniem.

Zaawansowaną regulacją temperatury:

Umożliwia ustawienie temperatury w pięciu zakresach,od 130 do 200°C, skokowo co 15°C. Wygodny wyświetlacz pozwala na dokładne kontrolowanie temperatury.

Niezniszczalnymi płytkami ceramicznymi z eloksalu:

Są to 100% ceramiczne płytki, które zapewniają poślizg bez efektu zadzierania i są odporne na wszelkie produkty do stylizacji.

 

Satin Hair 5 -pozwala na precyzyjną stylizację, przy maksymalnej ochronie włosów. Ma wąski kształt, dlatego jest idealna do krótkich włosów i grzywek.

Prostownica Satin Hair 5 posiada:

Zaawansowaną regulację temperatury:

Umożliwia to dokładne dostosowanie do rodzaju włosów, zapobieganie przegrzaniu i uszkodzeniom.

Opatentowane uginające się płytki:

Taki rodzaj płytek zapewnia dobry poślizg i ogranicza nacisk, co w dużym stopniu chroni przed uszkodzeniami.

 

 

Satin Hair 3 – posiada niezwykle szerokie płytki, które idealnie nadają się do włosów średnich i długich. Jest bardzo wygodna w użyciu i zapewnia błyskawiczną stylizację.

Cechy prostownicy Satin Hair 3:

Szerokie płytki:

Zostały specjalnie stworzone do średnich i długich włosów, tak by wyprostować je od nasady aż po końce, za jednym pociągnięciem.

Regulacja temperatury:

Urządzenie posiada 13 stopni regulacji temperatury, w zakresie 135-185°C.

 

Przedział cenowy prostownic z serii Satin Hair oscyluje w graniach 100-290 zł, w zależności od rodzaju i sklepu.

 

źródło: braun.com

 

Spodobał Ci się wpis? Kliknij „Lubię to”!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>