Małe kobiece AGD: Depilatory Braun Silk-epil

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Już ponad 18 milionów kobiet na całym świecie używa depilatorów Braun Silk-épil. Są one znane ze swojej niezawodności i trwałości, sprawiają, że będziesz się czuć i wyglądać pięknej niż kiedykolwiek wcześniej! Firma Braun doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że każda kobieta jest inna, dlatego stworzył różne modele depilatorów, tak by dopasować je do indywidualnych potrzeb i zwyczajów w pielęgnacji. Serię Silk-épil tworzy pięć różnych urządzeń:

Depilator Silk-épil 7 Wet & Dry Dual Epilator:

Model ten posiada 40 par pęset i zintegrowaną technologię Venus, dzięki czemu zapewnia najdokładniejszą depilację i złuszczanie w czasie jednego zabiegu. Za jednym pociągnięciem nogi są już niebywale gładkie. Dodatkowo Wet&Dry jest bezprzewodowy, dlatego można używać go w wannie czy pod prysznicem.

Główne funkcje depilatora:

-Dual Epilator: zintegrowane ostrza umożliwiają usuwanie włosków za jednym pociągnięciem, odnawiając skórę i zapewniając jej uczucie gładkości na dłużej.

-Wet&Dry: urządzenia można używać w ciepłej wodzie, która odpręża, łagodzi, a także zwiększa komfort depilacji, czyniąc skórę mniej uwrażliwioną

-Ruchoma głowica: może wychylać się 15 stopni w przód i tył, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia optymalną pozycję pracy

-Końcówki SoftLift Tips: skutecznie unoszą nawet płasko leżące włoski

-SmartLight – lampka podświetlająca depilowany obszar, ułatwia kierowanie procesem depilacji, podświetla nawet najcieńsze włoski, co zapobiega ich pominięciu

Depilator Silk-épil 7 Wet & Dry:

Model usuwa nawet najkrótsze i najmniejsze włoski, które mają do 0,5mm długości. Posiada 40 par pęset w technologii Close-Grip, co pozwala na bardzo dokładną i skuteczną depilację. Również jest bezprzewodowy, więc można używać go w wannie i pod prysznicem.

Główne funkcje depilatora:

-Technologia Close-Grip: to 40 par pęset, które opracowano w taki sposób, by zamykały się pod optymalnym kątem i chwytały włoski jeszcze bliżej skóry, skutecznie usuwając nawet najkrótsze z nich (0,5 mm)

-Masaż: system masażu stymuluje skórę i łagodzi ból przy wyrywaniu włosków

-Do każdego urządzenia dołączane są chłodzące chusteczki marki Olay: odprężają skórę przed depilacją, zapewniając jeszcze większy komfort podczas zabiegu.

-Ruchoma głowica

-Końcówki SoftLift Tips

-SmartLight

Depilator Silk-épil 5:

Został zaprojektowany z myślą o skutecznym, ale delikatnym usuwaniu włosków, idealnie nadaje się dla kobiet, które dotychczas nie wykonywały jeszcze depilacji. W depilatorze zastosowano technologię Close-Grip z 40 parami pęset, które usuwają nawet krótkie i cienkie włoski.W urządzenie wbudowany jest system zapewniający komfort użytkowania- wyposażony w rolki masujące, które stymulują skórę. Zestaw zawiera także rękawicę chłodzącą, która łagodzi podrażnienia po depilacji.

Główne funkcje depilatora:

-Masaż i chłodzenie: depilator wyposażono w rolki masujące, które pracują z dużą częstotliwością i aktywnie stymulują skórę, dzięki czemu depilacja jest wyjątkowo delikatna

-Ruchoma głowica

-Końcówki SoftLift Tips

-SmartLight – lampka podświetlająca depilowany obszar

-Technologia Close-Grip

-Możliwość mycia urządzenia pod bieżącą wodą

-Wybór prędkości depilacji: prędkość dobiera się do indywidualnych potrzeb

Depilator Silk-épil 5 Young Beauty: 

Bardzo łatwy w użyciu model, usuwa nawet najmniejsze włoski, te odrastające są cieńsze i słabsze. Unikatowy system zapewniający komfort użytkowania, obejmuje rolki masujące i rękawicę chłodzącą, co umożliwia delikatny przebieg zabiegu.

Główne funkcje depilatora:

-System masaż i chłodzenie: urządzenie wyposażone jest w wyjątkowe rolki, które masują i stymulują skórę

-Technologia Close-Grip

-Ruchoma głowica

-Końcówki SoftLift Tips

-Lampka podświetlająca depilowany obszar

 

Depilator Silk-épil 3:

Prosto i szybko usuwa niechciane włoski. 20 par pęset wyrywa włoski u nasady, nadając skórze jedwabistą gładkość. Lampka Smartlight pomaga dostrzec każdy, nawet najcieńszy włosek, aby żaden z nich nie został pominięty.

Główne funkcje depilatora:

-Rolki masujące

-System 20 par pęset

-Końcówki SoftLift Tips

-SmartLight – lampka podświetlająca depilowany obszar

-Wybór prędkości depilacji

-Funkcje zalecane przez dermatologów: obietnica delikatnej depilacji Silk-épil 3, to specjalne funkcje, które sprawiają, że depilacja jest jeszcze bardziej komfortowa

 

Najtańszy z modeli Silk -épil 3 można dostać już za około 115 zł. Najdroższym z wyżej opisanych jest Braun Silk-épil Wet& Dry dual, którego cena zaczyna się od około 520zł.

źródło: braun.com.pl

Spodobał Ci się artykuł? Kliknij „Lubię to”!

 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>