Jaki toster wybrać?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Żeby jednak nie zniechęcić się do jego spożywania warto je w różny sposób urozmaicać. W takim przypadku bardzo dobrze sprawdzi się toster. Zamieni on zwykłe śniadanie w małą ucztę.

Severin GT 2802

Urządzenie Severin GT 2802 łączy w sobie funkcję tostera oraz funkcję grilla. W jego przypadku możliwe jest jednocześnie korzystanie z obu funkcji jednocześnie lub niezależne włączenie dolnej lub górnej części.

Górna część w postaci tostera przydatna będzie m.in. do przyrządzania chrupiących tostów. Z kolei w jego dolnej części, grillu, przyrządzimy zapiekanki, jajecznice na chlebie oraz wiele innych pysznych kombinacji. W przypadku grilla, warto również wspomnieć, że posiada on emaliowaną płytę, która za sprawą wygodnej rączki sprawia, że praca ze sprzętem przebiega wyjątkowo sprawnie.

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Sprzęt posiada dwa osobne włączniki, które za sprawą odpowiedniego oznaczenia pozwalają na skuteczną pracę z urządzeniem. W dolnej części urządzenia znajduje się także regulowane pokrętło, które dostosuje temperaturę grzania do naszych preferencji.

W kwestii bezpieczeństwa zadbano o automatyczny wyłącznik po zakończeniu opiekania.
severin
Źródło zdjęcia: severin.com

Russell Hobbs Glass Touch 14390-57

Drugim ciekawym tosterem, który może stać się częstym gościem podczas śniadań jest sprzęt marki Russell Hobbs. Jest to niezwykle ekskluzywny toster Glass Touch 14390-57, którego design przyciągnie oko każdego domownika. Białe opływowe kształty idealnie wpasują się w każdą kuchnię. Wykonanie ze szkła-stali nierdzewnej czyni sprzęt wytrzymałym na uszkodzenia oraz gwarantuje mu piękny wygląd przez długi czas.

Toster posiada 7-stopniową regulację przyrumieniania tostów. Pozwala to na dostosowanie przyrządzanych tostów do indywidualnych preferencji domowników. Co ciekawe, urządzenie wyposażone jest także w funkcję rozmrażania pieczywa. Z kolei w razie chęci przygotowania chrupiących lub przypieczonych bułek, możliwe jest to za pomocą dodatkowego rusztu. Tym samym, sprzęt sprawdzi się w każdej sytuacji.

Toster obsługiwany jest za pomocą eleganckiego, dotykowego panelu. Z racji oszczędności oraz bezpieczeństwa, panel ten wyłączany jest automatycznie po 5 minutach.
russell
Źródło zdjęcia: pl.russellhobbs.com

Philips HD2698/00

Trzeci prezentowany sprzęt to toster Philips HD2698/00. Ze wszystkich trzech produktów to właśnie on najbardziej przypomina przeciętny toster. Jednak jak się okazuje, nie jest standardowym sprzętem. Już jego piękna srebrna kolorystyka nadaje mu elegancji, wyróżniając go tym samym na tle innych produktów tego typu.

Wśród funkcji tostera znajduje się siedem poziomów opiekania, a także opiekanie jednostronne. Co więcej, sprzęt umożliwia rozmrażanie oraz podgrzewanie zamrożonych produktów spożywczych.
Z kolei jego szeroki otwór pozwala na przypiekanie różnej grubości pieczywa, w tym także bagietek. Również dla miłośników ciepłych bułeczek coś się znajdzie. Dodatkowy ruszt pozwala na opiekanie ich bez jakichkolwiek problemów.

Praca z tosterem jest bardzo przyjemna. Ergonomiczne przyciski oraz nienagrzewająca się obudowa sprzętu zapewniają jego komfortową obsługę.
philips

źródło zdjęcia: philips.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

One thought on “Jaki toster wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>