Jaki mikser wybrać? Stylowe zestawienie

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Urządzenia wielofunkcyjne są niezastąpionym elementem w naszych kuchniach. Żadna gospodyni domowa nie wyobraża sobie pracy bez porządnego miksera. To za ich pomocą przygotujemy praktycznie każdy rodzaj dania. I dziś właśnie weźmiemy je pod lupę.

Zelmer Mix Robi 381.61 Symbio

Pierwszy z mikserów, Zelmer Mix Robi 381.61 Symbio, wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego, który zapewnia mu solidność i wytrzymałość. Jego biało-srebrna obudowa idealnie wpasuje się w każdą kuchnię.

Wśród funkcji miksera znajdziemy mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie, ubijanie piany oraz ocieranie. Co więcej, wyróżniono w nim także funkcję Turbo. Tym samym praca miksera ułatwi (lub zastąpi) nam większość czynności wykonywanych przy przygotowywaniu obiadów i deserów.
Urządzenie o licznie 5 poziomów obrotów pracuje z mocą silnika 400W.

W skład wyposażania miksera wchodzi kilka elementów. Są to końcówki do mieszania (haki), końcówki do ubijania oraz końcówki do miksowania. Oprócz tego znajdziemy również tarczę przecierającą, plastikową nasadkę kielichową do miksowania, kielich do miksowania, stojak z obrotową misą oraz łopatkę.

Pojemność misy, w której przygotowywane są masy wynosi 3 litry. Pojemność ta sprawdzi się zarówno przy przygotowywaniu mniejszych, jak i większych posiłków. Wszystkie elementy są solidne i zgrane ze sobą pod względem kolorystycznym. Są także proste w utrzymaniu czystości.

Obsługa miksera nie należy do najtrudniejszych. Wygodna rączka oraz dobrze oznaczone przyciski pozwalają na komfortową pracę. Co więcej, mikser jest kompaktowych rozmiarów, które przekładają się na wyjątkową poręczność.

W kwestii bezpieczeństwa zadbano o zabezpieczenie trzepaków oraz mieszaków przed niepożądanym wyjęciem.

Cena 249zł.

zelmer

Źródło zdjęcia: alejka.pl

Bosch ErgoMixx MFQ36490

Podobnie jak pierwszy model, mikser ręczny Bosch ErgoMixx MFQ36490 wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego. Jego jasna kolorystyka sprawia, że mikser wpasuje się w delikatny wystrój wnętrza kuchni.

Funkcje, które oferuje mikser Boscha to mieszanie, miksowanie, siekanie oraz ubijanie piany. Co więcej, mikser może pracować w trybie turbo, a także z nasadką do miksowania. Mikser pozwala również na pracę pulsacyjną, która przyczyni się do lepszego rozrobienia ciasta. Liczba poziomów obrotów wynosi 5, a moc silnika 450W.

W wyposażeniu urządzenia znajdziemy końcówki do mieszania, ubijania, miksowania oraz ostrze do siekania. Co więcej, wyposażenie zawiera pojemnik do siekania z pokrywką, kielich do miksowania (również z pokrywką i miarką), stojak z obrotową misą oraz łopatkę. Misa robocza jest dużo mniejsza, niż w pierwszym przypadku i pomieści jedynie 0,5kg mąki plus dodatki (w sumie daje to do 1 kg ciasta). Wszystkie elementy wyposażenia (oprócz głównej części z silnikiem) można myć w zmywarce.

Mikser obsługiwany jest za pomocą kilku przycisków znajdujących się na grzbiecie urządzenia. Dzięki ergonomicznym kształtom i miękkiemu uchwytowi, mikser dobrze się trzyma w dłoni.

Cena: 259zł.

bosch

źródło zdjęcia: bosch-home.pl

Russell Hobbs Allure 18275-56

Ostatni w naszym zestawieniu to mikser Russell Hobbs Allure 18275-56. Ze względu na swój wyjątkowy design i srebrną kolorystykę urządzenie wygląda niezwykle nowocześnie. Tym samym będzie pięknym dodatkiem do każdej kuchni.

Urządzenie wspomoże nasze kuchenne rewolucje w zakresie mieszania, miksowania oraz ubijania piany, a dzięki funkcji turbo możliwe będzie otrzymanie szybszych i lepszych efektów pracy.

W skład wyposażenia wchodzą wymienne końcówki do mieszania oraz miksowania. Wykonane są one z polerowanej stali nierdzewnej, które cechują się solidnością, a zarazem pięknym wyglądem. Elementy te można bez obawy myć w zmywarce.

Na rączce urządzenia znajduje się ekran LCD oraz minutnik, które zapewniają dobrą i efektywną pracę. Komfort pracy zapewniony jest także dzięki szerokiej podstawie miksera, która pozwala na ustawienie urządzenia w pionowej pozycji.

Cena: 219zł.

Russell Hobbs Allure 18275-56
źródło zdjęć: pl.russellhobbs.com

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>