Jaką prostownicę do 250 zł wybrać

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Zdrowe, piękne i lśniące włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety rzadko która z nas jest zadowolona z naturalnie obdarzonych włosów. W celu ich upiększenia korzystamy z najróżniejszych zabiegów. Najpopularniejszym z nich jest prostowanie włosów. Poniżej zestawione zostały cztery prostownice do 250 

Remington Sleek & Curl S6500

Wygląd
Czarno szara prostownica Sleek & Curl S6500 posiada cyfrowy wyświetlacz LCD wraz z regulacją temperatury zaczynającej się od 150, a kończącej na 230 °C. Płytki, które zastosowano w urządzeniu to płytki ceramiczne. Są one niezwykle długie i wąskie – 11 cm. Wymiary prostownicy to 15,1 cm x 33,8 cm x 8,6 cm.

Funkcje
W prostownicy/lokówce Remingtona zastosowano funkcję Turbo boost, która umożliwia bardzo szybkie nagrzanie się urządzenia. Prostownica nie posiada funkcji jonizacji.

Efekty
W porównaniu do prostownicy z normalnymi płytkami ceramicznymi, po użyciu prostownicy Remingtona włosy są do 3 razy trwalsze oraz do 2 razy gładsze.

Komfort używania
Prostownica jest bardzo komfortowa w użytku. Jej wąska rączka idealnie wpasowuje się w dłoń. Dodatkowo, w urządzeniu znajduje się obrotowy kabel umożliwiający wygodne trzymanie prostownicy w każdej pozycji. Dzięki temu wyprostujemy włosy niezależnie od tego, w którą stronę się pokręciły i gdzie się znajdują. Prostownica wyposażona jest również w blokadę płytek, dzięki której możliwe jest komfortowe przechowywanie jej w każdym miejscu.

Bezpieczeństwo
Prostownica wyłącza się po 60 minutach nieużywania.

Cena: 149zł.

remington
Źródło zdjęć: pl.remington-europe.com

Prostownica Philips ProCare Keratin HP8361

Wygląd
Drugą prostownicą jest urządzenie marki Philips. Jego wygląd jest niezwykle stylowy. Połączenie kolorów srebrnego i czarnego powinno wpasować się w gusta każdej kobiety. Płytki, w które wyposażone jest urządzenie mają powłokę ceramiczno-keratywnową, która nadaje włosom pełen blask i gładkość.

Funkcje
Prostownica wyposażona jest w funkcję jonizacji, która sprawia, że włosy stają się bardziej miękkie i mniej się elektryzują.

Efekty
Zastosowane w urządzeniu technologie oraz funkcję sprawiają, że włosy są proste, gładkie oraz błyszczące. Dodatkowo, wibrujące płytki nadają włosom zdrowy i piękny wygląd.

Komfort używania
Komfort korzystania z urządzenia widoczny jest w kilku czynnikach. Po pierwsze szybkie nagrzewanie płytek. Już w ciągu 30 sekund urządzenie jest gotowe do pracy. Poza tym, urządzenie posiada długi kabel o obrotowym połączeniu, dzięki czemu zapewniona jest wygoda użytkowania sprzętu w każdym pomieszczeniu.

Bezpieczeństwo
Prostownica po 60 minutach niekorzystania automatycznie się wyłącza.

Cena: 249zł.

Babyliss Elegance straight & curl ST100E.

Wygląd
Prostownica Babyliss już na pierwszy rzut oka wydaje się niezwykła. Zaprojektowana jest, by posiadać ultra cienki design. W dodatku jej kolor jest fioletowy. W prostownicy wykorzystano płytki z powłoką tytanowo-ceramiczną.

Funkcje
Prostownica wykorzystuje technologię i-Temperatury, dzięki której za jednym pociągnięciem pasmo włosów zostanie doskonale wyprostowane. Prostownica posiada także funkcję jonizacji. Oprócz funkcji prostowania urządzenie przeznaczone jest także do lokowania włosów.

Efekty
Efekty widoczne po użyciu prostownicy Babyliss to zdrowe, piękne i gładkie włosy. Komfort używania Podobnie jak dwa poprzednie modele prostownica posiada mechanizm blokujący oraz kabel obrotowy.

Bezpieczeństwo
Brak informacji o automatycznym wyłączaniu się urządzenia.

Cena: 249zł.

Babyliss

Źródło zdjęć: babyliss.pl

Bosch BrilliantCare PHS5193

Wygląd
Ostatnim urządzeniem jest brązowa prostownica Bosch posiadająca wyświetlacz LCD, na którym widoczna jest temperatura urządzenia. Jej wygląd sprawia, że urządzenie wygląda bardzo nowocześnie. Płytki, w które wyposażona jest prostownica posiadają ceramiczną powłokę.

Funkcje
Prostownica nie posiada funkcji jonizacji. Efekty Używając prostownicy Bosch nasze włosy staną się niezwykle proste oraz błyszczące.

Komfort używania
Komfort w użytkowaniu sprzętu można odnaleźć w szybkiej gotowości pracy urządzenia, która wynosi wynosi jedynie 60 sekund. Poza tym długość kabla zapewniającego wygodę prostowania wynosi 1,8 m.

Bezpieczeństwo
Prostownica automatycznie wyłącza się po 72 minutach nieużywania jej.

Cena: 199zł.

bosch

Źródło zdjęcia: bosch-home.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>