Inwestycja w odkurzacz wielofunkcyjny Karcher to strzał w dziesiątkę

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Zadbany  i czysty dom zwiększy komfort i wygodę jego mieszkańców. Odkurzacz wielofunkcyjny daje o wiele szersze możliwości zastosowania. Oprócz odkurzania podłóg, wykładzin i dywanów, gwarantuje pranie i mycie na mokro. To ciekawa alternatywa wobec tradycyjnych odkurzaczy.

Skuteczne i szybsze sprzątnie

Czystość i sterylność pomieszczeń ma szczególne znaczenie dla alergików, wyczulonych na kurcz, roztocza czy sierść zwierząt domowych. Odkurzacz z filtrem wodnym pozwoli na szybkie i skuteczne pozbycie się pyłków, bakterii, zarodków grzybów z płaskich powierzchni.  Po oczyszczeniu pomieszczeń można odczuć, że powietrze jest o wiele bardziej wilgotne, nieprzyjemne zapachy zneutralizowane, a wnętrze świeże i czyste.

Szeroki wachlarz zastosowań

Bardziej zaawansowane urządzenie to inwestycja wieloletnia. Odkurzacz Karcher to solidny, wytrzymały i porządny sprzęt, zazwyczaj objęty kilkuletnią gwarancją. Oprócz tradycyjnego  zastosowania, sprawdzi się w praniu tapicerki samochodowej, terakoty czy praniu dywanów. Dzięki inwestycji w takie urządzenie, zaoszczędzisz czas i pieniądze, które musiałbyś wygospodarować na pranie wykładzin w firmie, świadczącej usługi prania i czyszczenia.

Odkurzacz wodny do zadań specjalnych

Odkurzacz wodny jest wyposażony w filtr wodny. Zasysana powietrze, które dociera do pojemnika z wodą. Tam wszelkie zanieczyszczenia zostają odseparowane od powietrza. Jeśli woda nie zatrzyma zanieczyszczeń, zablokuje je dodatkowy filtr. Bez trudu sprawdzi się w wciągnięciu błota wniesionego na butach czy rozlanej na podłodze wody. Niektóre modele odkurzaczy Karcher są bezrowkowe, inne wyposażone są zarówno w worek, jak i w filtr wodny. Dzięki temu, możesz sobie pozwolić na czyszczenie w dwóch trybach, zarówno na sucho, jak i na mokro.

Aktywna piana

Wielofunkcyjny odkurzacz Karcher w przeciwieństwie do tradycyjnego odkurzacza, posiada dwa pojemniki. W jednym znajduje się czysta woda z detergentem, a do drugiego wysysana jest zabrudzona ciecz. Odkurzacz wytwarza pianę, którą nakłada się odkurzaczem na dywan, wykładzinę czy tapicerkę. Profesjonalne odkurzacze Karcher znajdziesz w wyjątkowo atrakcyjnych cenach na stronie www.euro.com.pl/odkurzacze/karcher-se5-100.bhtml

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>