Garnki elektryczne jako alternatywa wobec tradycyjnych naczyń

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Garnek elektryczny to bardzo popularne urządzenie, dzięki któremu można przygotować obiad na kilku osób. Nic się nie przypali a Ty możesz skupić się na swoich innych obowiązkach. Poznaj zalety garnków, w których „posiłki gotują się same”.

Garnki elektryczne wyglądem przypominają tradycyjne naczynia służące do przygotowania posiłków. Wyróżniają się programatorem, którym ustawia się wybraną funkcję gotowania, duszenia czy pieczenia. W takim garnku bez przeszkód przygotujesz zupę, gulasz, danie jednogarnkowe, ciasto a nawet pizzę. Wystarczy dostosować rozmiar i kształt garnka do swoich potrzeb. Taki garnek to wygodny sposób na zawekowania domowych przetworów lub przyrządzenie obiadu, podczas biwaku.

Szybko znaczy lepiej?

Garnki elektryczne mają za zadanie ułatwić i przyspieszyć gotowanie. Mają nam uprzyjemnić życie, ponieważ potrawa w garnku będzie gotowała się przez konieczności zaglądania i mieszania. Urządzenie jest w stanie utrzymywać daną temperaturę przez cały czas gotowania. Dzięki temu, że garnek jest cały czas szczelnie zamknięty, danie jest poddane krótszemu procesowi obróbki termicznej. Ponadto, posiłki zawierają więcej witamin i składników mineralnych, a urządzenie pobiera mniej energii.

Wybór garnka elektrycznego

Wybór najlepszego garnka musisz dostosować do Twoich potrzeb. Dla dwuosobowej rodziny spokojnie wystarczy 2-3 litrowy garnek. Jeśli chcesz jednak przygotowywać domowe przetwory wybierz większy. Garnki elektryczne nie są energochłonne, dlatego warto uwzględnić wielkość naczynia. Im większe, tym pobiera większą moc. Litrowe garnki mają około 900 W mocy. Garnek wewnątrz pokryty jest nieprzywierającą powłoką i zazwyczaj na termoizolacyjne uchwyty, dzięki czemu bez przeszkód można go przenosić w wybrane miejsce.

Szukasz garnków elektrycznych? Wysokiej jakości profesjonalne garnki znajdziesz w ofercie sklepu RTV Euro AGD na stronie www.euro.com.pl/garnki-elektryczne/philips-hd3037-7.bhtml. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem w okazyjnej cenie.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>