Elegancka prostownica i-Pro230 Elegance od Babyliss

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Włosy kobiety to jeden z pierwszych atutów, które są zauważane przez drugą osobę – swoją piękną postacią przyciągają wzrok już z daleka. Mężczyźni patrzą na nie z zachwytem, kobiety z zazdrością. Jak zatem sprawić, by zawsze wyglądały tak, jak chcemy? Biorąc po uwagę znane przysłowie „kobieta zmienną jest” warto mieć pod ręką prostownicę z funkcją lokówki.

Wygląd
Prostownica i-Pro230 Elegance, bo o niej dziś będzie mowa, to jeden z ciekawszych sprzętów AGD do pielęgnacji włosów. Elegancka prostownica już na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę. Jej piękna fioletowa barwa w połączeniu z opływowymi kształtami wygląda zgrabnie i stylowo. Swoim designem z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie.

 i-Pro230 Elegance

Funkcje
Jak już wyżej wspomniano, urządzenie pełni podwójną rolę. W szybki i skuteczny sposób wyprostuje lub stworzy loki z naszych niesfornych włosów. Wystarczy w odpowiedni sposób utrzymać prostownicę, by po kilku chwilach z naszych włosów powstała elegancka fryzura.
Warto tutaj zaznaczyć, że prostownica działa na trzech poziomach temperatury – 130, 180 oraz 230 stopniach Celsjusza. W zależności od kondycji i rodzaju naszych włosów dobierzemy wybrany z nich.

Zastosowane technologie
Urządzenie wykorzystuje 3 najnowsze technologie. Po pierwsze, tytanowo-ceramiczne płytki prostownicy posiadają powłokę Sublim’touch, która gwarantuje dobre przewodzenie ciepła nie niszcząc przy tym włosów. Dzięki nim, nasze włosy będą nie tylko gładkie, ale także będą się dobrze układać. Po drugie, urządzenie wykorzystuje technologię i-Temperature – za jej sprawą, na całej powierzchni płytek utrzymywana jest taka sama temperatura gwarantująca równomierne rozprowadzenie ciepła na każdą partię włosów. Za jednym pociągnięciem wyprostujemy lub podkręcimy pasmo włosów na całej ich długości i szerokości.
Po trzecie, prostownica posiada generator jonów, dzięki którym włosy nie puszą się oraz nie ulegają naelektryzowaniu.

Obsługa
Obsługa prostownicy jest nad wyraz prosta. Z boku sprzętu znajduje się włącznik zapewniający szybkie włączenie i wyłączenie sprzętu. Bez problemu poradzą sobie z nimi młodsze i starsze kobiety.

 i-Pro230 Elegance

Wygodna korzystania
Ergonomiczna rączka zapewnia wygodne utrzymanie prostownicy w dłoni. Dodatkowo, na jej końcu znajduje się obrotowy kabel, który gwarantuje komfortowe ułożenie urządzenia w ręku.

Wyposażenie
W skład wyposażenia prostownicy wchodzi eleganckie etui, dzięki któremu sprzęt zawsze będzie miał swoje miejsce. To także dobry sposób na przechowywanie sprzętu podczas podróży.

Cena prostownicy wynosi 249zł.

Źródło zdjęcia: babyliss.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

One thought on “Elegancka prostownica i-Pro230 Elegance od Babyliss

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>