Easy Care – żelazko parowe od Philipsa

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Prasowanie albo się lubi albo prasowania się nie lubi. Dużo zależy od naszego nastawienia, ilości ubrań do wyprasowania i oczywiście od samego żelazka. Producentom małych sprzętów agd ciężko wpłynąć na pierwsze dwie rzeczy, jednak robią co tylko mogą, by spełnić najbardziej wyszukana wymagania co do punktu trzeciego. Jednym z kandydatów na żelazko idealne jest Easy Care GC3550/02 od firmy Philips. 

Żelazko Philips GC3550/02 to przede wszystkim:

Skuteczne prasowanie

Żelazko wykorzystujące silne uderzenia pary (130g) rozprasuje nawet najbardziej oporne zagniecenia. Dodatkowo, specjalne zakończenie żelazka (Steam Tip) pozwoli na dokładne wyprasowanie tkanin w nawet najbardziej niesprzyjających tej czynności częściach ubrania. Mowa tutaj o miejscach między guzikami, przy kołnierzu lub też podwójnych materiałach.
W żelazku zamontowana jest także blokada kapania, która sprzyja efektywnemu prasowaniu bardzo delikatnych materiałów.
Jeśli chodzi o prasowanie tkanin wiszących, dzięki pionowemu strumieniowi pary będzie to również możliwe.

Komfort użytkowania

Żelazko posiada gumowy uchwyt, który zapewnia luksus nawet kilkugodzinnego prasowania. Ponadto, żelazko posiada przewód o długości 2,5m, który umożliwia wygodne ustawienie stanowiska prasowania w każdym, średniej wielkości pomieszczeniu. Warto dodać, że przewód może być obracany o 360 stopni. Wygoda używania żelazka Philips tkwi również w szybkości jego uruchomienia. Już w ciągu kilkunastu sekund żelazko będzie gotowe do pracy.

Bezpieczeństwo

Jeśli zdarzyło Ci się kiedyś pomyśleć „Czy wyłączyłem żelazko”? Jeśli choć raz znalazłeś się w takiej sytuacji, kolejna funkcja z pewnością spadnie jak z nieba. Żelazko posiada bowiem funkcję automatycznego wyłączania się w przypadku zapomnienia. Urządzenie wyłączy się już po 30 sekundach bezruchu na stopie lub 30 sekundach leżeniu bokiem. W sytuacji pozostawienia do w pozycji pionowej, żelazko wyłączy się po 8 minutach.

easy care

Wysoka jakość materiałów

Żelazko Philipsa posiada ceramiczną stopę żelazka, która jest odporna na wszelkie zarysowania mogące być wynikiem styczności z suwakami lun innymi metalowymi częściami ubrań. Dzięki temu jego wygląd zostanie zachowany na długie lata.
Co więcej, niebiesko-czarne, o opływowych kształtach żelazko z pewnością zachwyci swoim designem płeć piękną.

Proste czyszczenia

Produkt Philipsa posiada funkcję samoczyszczenia stanowczo ułatwiającą dbanie o jego czystość. Został również w niego wbudowany system antywapienny, dzięki któremu wewnątrz urządzenia nie osadza się kamień.

Parametry

Wymiary: 32,8 x 12,9 x16,3 cm;
Waga: 1,64 kg;
Moc: 2300 W;
Wytwarzanie pary: 40g/min;
Napięcie: 220-240 V.

Cena 229zł.

Źródło: www.p4c.philips.com

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>