Czy warto postawić na odkurzacz Electrolux ZT3530?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Odkurzanie jest jedną z podstawowych czynności, które wchodzą w zakres dbania o dom. Niestety wielu z nas nie lubi tej czynności. Powody są różne – odkurzacz słabo pochłania kurz, opornie chodzi lub jest za ciężki. Tym samym, sposobem na uproszczenie odkurzania jest wybór odpowiedniego sprzętu. Czy warto postawić w tym celu na odkurzacz Electroluxa?

Wygląd

Dziś przyjrzymy się modelowi Electrolux ZT3530. Należy on do linii odkurzaczy T8. Sprzęt wygląda niezwykle elegancko, czym przykuje uwagę każdego domownika. Jego srebrno-niebieska kolorystyka sprawia, ze odkurzacz wygląda bardzo stylowo. Tyczy się to również umieszczonego na jego grzbiecie pojemnika.

Technologia/działanie

Odkurzacz posiada zaawansowaną technologię bezworkową, która zapewnia proste sprzątanie (brak wymogu zakupu worków jednorazowych). Urządzenie korzysta z technologii multi-cyklicznej charakteryzującej się wysoką skutecznością w zatrzymywaniu kurzu. Co więcej, w sprzęcie znajduje się 8 cyklonów zapewniających ciągłą moc ssania. Warto zaznaczyć, że odkurzacz Electroluxa jest przyjazny alergikom. Wykorzystuje on filtr antyalergiczny, który przechwyca najmniejsze alergeny. Sprzęt wyposażony jest także w filtr HEPA H12, który jest obecnie najbardziej skutecznym filtrem – jego skuteczność wynosi aż 99,5%. Dokładniej obrazując, na 10000 cząstek, filtr przepuści tylko 5. Warto dodać, że filtr HEPA jest prosty w pielęgnacji – wystarczy go umyć raz na jakiś czas. Podobnie jest z pojemnikiem na zanieczyszczenia – regularne opróżnianie i mycie zapewnia długą i efektywną pracę.

Wyposażenie

W wyposażeniu odkurzacza znajduje się rura teleskopowa, wąż ssący, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów oraz ssawka 2 w 1. Dzięki takiemu zestawowi dokładnie odkurzymy każdy zakątek mieszkania.

Praca

Zasięg pracy odkurzacza wynosib Pozwala to na swobodną pracę urządzenia nawet w większym pomieszczeniu. Z kolei jego miękkie kółka ułatwiają poruszanie się po wnętrzu.

Pozostałe informacje

  • Moc silnika 1500 W;
  • Moc ssania 250 W;
  • Poziom hałasu 86 dB;
  • Waga 7,43 kg;
  • Wymiary 30,2 cm x 39 cm x 30 cm;

Cena 289zł.

electrolux

Źródło zdjęć: electrolux.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

One thought on “Czy warto postawić na odkurzacz Electrolux ZT3530?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>