Ciepło, cieplej, najcieplej

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

No i stało się – zima zawitała do nas na dobre. Za oknem zimno, więc coraz więcej czasu spędzamy w domach. Najchętniej zaszylibyśmy się pod ciepłym kocem z kakaem w ręku i obejrzelibyśmy ulubiony film z najbliższymi. No właśnie – ciepły koc. Czy wiecie, że ciepły koc może być dosłownie cieplutki? Wystarczy się dobrze rozejrzeć, a zauważymy gro produktów elektrycznych, które uprzyjemnią nam chłodne wieczory.

Pierwszym produktem, na który warto zwrócić uwagę jest koc ogrzewający TECH-MED TM-B217. Koc wykonany jest z przyjemnej wełny syntetycznej i może działać na jednym z 5 poziomów ogrzewania. Dzięki zróżnicowaniu poziomów każdy domownik może dopasować go do indywidualnych preferencji. Co istotne, koc ma nie tylko za zadanie ogrzać nas w zimne dni, ale również ma poprawić nasze zdrowie – swoim działaniem bardzo dobrze wpływa na samopoczucie i ogólną sprawność ruchową. Dodatkowo, poprawia m.in. krążenie krwi.
Jak korzystać z koca? Należy na nim się położyć, a następnie przykryć innym kocem/kołdrą. Dzięki temu, wydzielane ciepło nie ulotni się, a zostanie przekazane do naszego organizmu.
Na koniec warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Jest to wyposażenie koca w system zabezpieczający przed przegrzaniem. W tym zakresie posiada sygnalizację świetlną oraz automatyczny wyłącznik w sytuacji przegrzania.

koc tech

Źródło zdjęcia: sklep.techmed.pl

Oprócz koców, możemy również zainwestować w prześcieradła elektroniczne. Takim prześcieradłem jest Koozzzi UD 549006. Podwójne prześcieradło wykonano z delikatnego materiału, dzięki czemu jest bardzo przyjemne w dotyku. Produkt można regulować w trzech stopniach, co zapewni dostosowanie ciepła do indywidualnych potrzeb. Warto przy tym zaznaczyć, że jego obsługa jest bardzo prosta. Dodatkowo, długi kabel pozwala na podłączenie prześcieradła do kontaktu niezależnie do położenia łóżka w pomieszczeniu. Co istotne, prześcieradło jest świetnym rozwiązaniem przy bólach stawów, bólach mięśni oraz przy stanach reumatycznych. Za sprawą automatycznego wyłącznika jest także bardzo bezpieczne. Tym samym z powodzeniem mogą korzystać z niego osoby starsze.

Koozzzi UD 549006

Źródło zdjęcia: ceneo.pl

Kolejną rzeczą godną uwagi jest ogrzewacz stóp. Przykładowym produktem tego typu jest ogrzewacz Tech-Med TM-5704. Urządzenie to posiada dwie istotne funkcje – ogrzewanie oraz masaż. Co ważne – można je uaktywnić jednocześnie. Dla stóp jest to doskonała forma relaksu. Dlaczego warto w niego zainwestować? Chociażby dlatego, że stopy są najciężej pracującymi częściami ciała – każdego dnia zmagają się z udźwignięciem całego ciała. Tym samym z pewnością zasługują na przynajmniej odrobinę odpoczynku. Zaletą produktu Tech-Med TM-5704 są 2 poziomy intensywności masażu, miękki materiał i kojące działanie (oprócz pobudzania krążenia, redukuje także stres).

Tech-Med TM-5704

Źródło zdjęcia: agito.pl

Skoro można ogrzać stopy, to można również ogrzać plecy i kark. Bardzo pomocna będzie tutaj peleryna ogrzewająca Koozzzi KP 549008. Peleryna w 100% wykonana jest z bawełny. Jej ergonomiczny kształt doskonale dopasuje się do każdej sylwetki ciała. Peleryna może działać w jednym z trzech stopni (dany poziom widoczny jest na niewielkim wyświetlaczu LCD). Doskonale złagodzi bóle kręgosłupa oraz bóle reumatyczne. Dla zapewnienia bezpiecznego działania, ponczo automatycznie się wyłączy po dłuższym okresie nieużywania. Peleryna może również pełnić funkcję chusty.

Koozzzi KP 549008

Źródło zdjęcia: okazje.info.pl

Życzymy przyjemnych i ciepłych dni w domowym zaciszu.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>