Technologia i tradycja

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Każdy, kto lubi domowe posiłki i produkty przygotowywane niemal od podstaw we własnej kuchni, wie, jak ważny jest profesjonalny sprzęt kuchenny. Standardowe wyposażenie nowoczesnej kuchni może nie wystarczyć, gdy chcemy poważnie podejść do tworzenia potraw rodem z babcinej kuchni lub książki kucharskiej dla zaawansowanych.

Nie każda firma – nawet ta wysokopółkowa – produkująca sprzęt AGD i akcesoria kuchenne ma w swojej ofercie przyrządy o bardzo wyspecjalizowanych funkcjach. Przeciwnie – w dobie, gdy tempo naszego życia ulega przyspieszeniu, rynek dąży do tego, by zapewnić odbiorcom maksymalnie zuniwersalizowane sprzęty o uproszczonych funkcjach. Ułatwienia te jednak nie zawsze się sprawdzają.

Jeśli zależy nam na profesjonalnym podejściu do gotowania, z pomocą mogą przyjść producenci sprzętów bardziej oddalonych od typowych standardów. Przykładem może być firma KitchenAid.

Firma ta specjalizuje się w wyposażeniu domowej kuchni w najwyższej jakości drobny sprzęt AGD o najróżniejszych funkcjach. Teraz nic już nie będzie trudne: pomidorówka ze świeżo przetartych pomidorów, makaron domowy, faworki, pizza, chleb, dekadenckie kremówki, mus malinowy na bezach z bitą śmietaną. Można śmiało wrócić do niedzielnych rodzinnych obiadów przy stole – deklaruje firma na swojej stronie internetowej. I rzeczywiście: w swojej ofercie KitchenAid ma tak wyspecjalizowane narzędzia, jak mikser z najróżniejszymi przystawkami do rozdrabniania, maszynki do mięsa, wałkowarka, wyciskarka i suszarka do makaronu domowej produkcji, maszynka do ravioli, dzieża do produkcji lodów, domowy młynek do zbóż czy zestawy do przecierów, gofrownica, mikser z hakiem do miesienia ciasta na domowy chleb lub z przecierakiem do produkcji sosów, młynki do kawy.

 

Oprócz wielkiego wyboru i doskonałej jakości sprzętów firma KitchenAid charakteryzuje się także wyjątkową dbałością o design swoich produktów. Sztandarowa linia sprzętów  nawiązująca do lat 60-tych XX wieku świetnie wpisuje się w trend retro, jaki ostatnimi laty preferujemy w naszych kuchniach, a oryginalna kolorystyka wyróżnia ofertę tej amerykańskiej firmy ze stuletnią już tradycją.

Więcej na stronie firmy Vivamix – oficjalnego dystrybutora marki KitchenAid w Polsce.

 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>