Stylowo poza domem. Top 5 turystycznych produktów AGD

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Wyjeżdżasz na kemping? Nie chcesz jednak całkowicie oddać się dzikiej naturze i po cichu marzysz o wypoczynku w jak najlepszym stylu i choć odrobinie wygody? Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi, na temat tego, jakie sprzęty agd warto wziąć pod uwagę planując krótszy i nieco dłuższy pobyt poza domem.

 1. Pralka kempingowa
  Kompaktowa, przenośna, elektryczna mini pralka, idealnie nadaje się na kempingi. Dzięki niej nie musisz się więcej obawiać o wystarczającą ilość ubrań, oraz o to, czy nowa plama na pewno zejdzie po długim czasie oczekiwani na domowe profesjonalne pranie. Pralki kempingowe są proste w obsłudze i w większości nie wymagają żadnej instalacji. Ich pojemność waha się od 1,5 do 1,8kg, co stanowczo wystarczy będąc na wyjeździe. Urządzenia nie trzeba podłączać do wody. Waga pralki turystycznej to ok 5kg. Ceny pralek zaczynają się od ok 250 zł.
 2. Przenośna lodówka
  Wypoczywasz, opalasz się, relaksujesz i w pewnym momencie jedynie o czym marzysz, to zimny drink? Dzięki przenośnej lodówce będzie to możliwe. Możesz wybrać spośród dwóch rodzajów przenośnej lodówki – lodówka turystyczna samochodowa, którą trzeba podłączyć do zasilania oraz lodówka z wkładami chłodzącymi. Lodówka działająca na zasilenie, potrzebuje gniazdka o mocy 12 V w samochodzie lub 230 V gniazdka w domu. Doskonale sprawdzi się chłodząc napoje i utrzymując jedzenie w odpowiedniej temperaturze., zabezpieczając ją przed promieniami słonecznymi. Drugi rodzaj lodówki do poprawnego działania, potrzebuje wkładów chłodzących, które są dostępne w wielu sklepach. Cena dobrej przenośnej lodówki o pojemności 15- 30 litrów wynosi od ok. 150 zł do kilkuset zł. Waga, podobnie jak w przypadku pralek wynosi ok 5kg.
 3. Żelazko turystyczne
  Żelazko turystyczne przydaje się z wielu sytuacjach. Firmy oferują nam duży dostęp do takich produktów. Wiele żelazek cechuje się niewielką wagą, niewielkimi rozmiarami oraz możliwością prasowania w ekstremalnych warunkach np. w pionie. Turystyczne żelazka mają praktycznie te same cechy co, zwykłe żelazka używane do codziennego prasowanie. Bez problemu można kupić takie z wydzielaną parą lub możliwością spryskania ubrania, które wyprasuje zarówno suche jak i mokre materiały. Cena żelazka waha się w granicach od 50 do 150 zł.
 4. Czajnik turystyczny
  Czajniki turystyczne w każdym wyjeździe są bardzo pomocne. Mały sprzęt np. o pojemności 0,4l w mig przygotuję wodę na dwie ciepłe herbaty lub kawy które rozbudzą Cię każdego dnia, lub ogrzeją w zimny wieczór. Czajniki te są bezpieczne, ponieważ większość z nich posiada wyłącznik po zagotowaniu się wody oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Jeśli wyjeżdżasz za granicę możesz znaleźć czajnik z funkcją automatycznej zmiany napięcia, która jest jest bardzo przydatna tam, gdzie występuje nietypowe zasilanie sieciowe. Czajniki turystyczne są niewielkie i na pewno znajdzie się na nie miejsce w Twojej walizce. Za taki czajnik zapłacimy ok 50zł.
 5. Przenośna kuchenka elektryczna/gazowa
  Niektórzy z nas nie przepadają za jedzeniem poza domem. Posiłki w obcych miejscach nie są dla nich i z chęcią oddadzą się gotowaniu, gdzie tylko się da. To właśnie dla takich osób (ale nie tylko) zaprojektowano przenośne kuchenki elektryczne/gazowe. W zależności od potrzeb można nabyć jedno lub dwupalnikową kuchenkę. Tradycyjne, ale bardzo estetyczne wyglądem za przystępną cenę kuchenki posiadają liczne atuty. Proste, sprawdzone i niezawodne konstrukcje gwarantują długoletnią bezawaryjną pracę. Możliwość regulacji podgrzania zapewni Ci temperaturę odpowiedni do przygotowania i odgrzania Twoich ulubionych potraw. Kupno kuchenki turystycznej to koszt ok kilkadziesiąt złotych.

Wiele z tych urządzeń AGD można znaleźć z niecodziennych barwach i wzorach. Każdy znajdzie wśród nich taki, który przypadnie mu do gustu. Mając je pod ręką każdy wyjazd na pewno będzie udany i niczym nas nie będzie mógł zaskoczyć. Pamiętaj, kupując raz powyższe produkty AGD, zapewnisz sobie wygodę podczas wyjazdów przez kolejne, długie lata .

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>