Lodówka Samsung RL58GPEMH

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Marka Samsung jest jedną z przodujących marek na rynku sprzętów AGD. W jej ofercie znajdziemy m.in. pralki, odkurzacze czy zmywarki. Marka ta oferuje również lodówki. I dziś skupimy się na jednej z nich – modelu RL58GPEMH. Chcecie wiedzieć, czym się wyróżnia? Zapraszamy zatem do zapoznania się z jej krótka charakterystyką.

Klasa energetyczna

Zacznijmy od tego, że lodówka Samsung RL58GPEMH jest bardzo oszczędna. Jej klasa energetyczna oznaczona jest jak A++ (w porównaniu do urządzeń o klasie energetycznej A, oszczędza ponad 25% więcej energii). Dzięki temu mamy pewność, że działaniu sprzętu będą towarzyszyły niższe rachunki, a także mniejsza szkodliwość dla środowiska.

Zastosowane technologie / funkcje

Lodówka wykorzystuje system multiflow, który zapewnia utrzymanie takiego samego poziomu wilgotności we wszystkich jej częściach. Tym samym, każde miejsce w lodówce będzie tak samo odpowiednie do przechowywania pożywienia. Oprócz systemu multiflow, lodówka zaopatrzona jest w system No-Frost. Jest to najlepsza forma zapobiegania tworzeniu się lodu we wnętrzu lodówki. Idzie za tym brak okresowego rozmrażania sprzętu i łatwość w utrzymaniu w czystości.

W zbliżającym się okresie letnim istotna jest także funkcja wakacje. Dzięki jej zastosowaniu, w lodówce utrzymywana jest ustalona, stała temperatura, która zapobiega pojawieniu się przykrych zapachów.

Warta wspomnienia jest także powłoka antybakteryjna. Za jej sprawą rozwój bakterii zostaje ograniczony, co wpływa na dłuższe zachowanie świeżości wśród przechowywanej żywności.

Pojemność

Za sprawą zastosowanej technologii Space Max, w urządzeniu pomieścimy do 60 litrów więcej żywności niż w innych lodówkach o podobnych wymiarach. Podany model posiada 258 litrów pojemności użytkowej chłodziarki oraz 112 litrów pojemności użytkowej zamrażarki.

Wyposażenie

Oprócz standardowego wyposażenia lodówki, w której skład wchodzą 3 półki szklane w chłodziarce, 1 półka na butelki, 1 szuflada na warzywa i owoce oraz 4 szuflady w zamrażarce, znajduje się także szuflada świeżości, w której za sprawą utrzymywania stałej temperatury na niskim poziomie przechowany szybko psujące się produktu takie jak warzywa, mięsa czy ryby. W przypadku półek na drzwiach, należy wspomnieć, że można je dowolnie regulować, dzięki czemu pomieścimy różnych rozmiarów produkty.

Urządzenie wyposażone jest również w ręczną kostkarkę twistową, dzięki czemu w prosty i szybki sposób schłodzimy napoje. Co więcej, również szklankę orzeźwiającej wody będziemy mieć stale pod ręką – wystarczy umieścić ją we wskazanym miejscu, by po chwili została zapełniona chłodną wodą.

To jednak nie koniec. Lodówka posiada energooszczędne oświetlenie diodowe (w chłodziarce), dzięki czemu pobór energii zostaje znacznie zmniejszony. Przekłada się to na jeszcze niższe rachunki za energię.

 samsung RL58GPEMH

Bezpieczeństwo

W zakresie bezpieczeństwa zadbano o półki ze szkła bezpiecznego, które są bardzo bezpieczne i szczelne. Za sprawą ich właściwości są odporne na zarysowania oraz pęknięcia. Dodatkowo, wytrzymują one nawet kilkukilogramowe obciążenie.

Pozostałe informacje

Zdolność zamrażania

14kg/24h

Czas utrzymania temperatury bez prądu

12 godzin

Zmiana kierunku otwierania drzwi

tak

Wymiary lodówki

wysokość 192cm;

szerokość 59,7cm;

głębokość 67 cm.

Cena 2699zł.

Źródło zdjęć: samsung.com

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>