Lodówka Kitchen Garden – krok w stronę eko-designu

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×
Hodowla ziół kuchennych

Fot. Yankodesign

Lodówka z mini-ogródkiemna drzwiach – na takie pomysł wpadła projektantka Hanne Sandström, a w wykonaniu prototypu wsparła ją firma Whirlpool. W lodówce Kitchen Garden możemy uprawiać własne zioła, takie jak bazylia, mięta czy oregano, ale również – przedłużać życie sałacie, szpinakowi czy cebulce.

Sprzęt jest nie tylko praktyczny – „zwalnia” miejsce na kuchennym parapecie zastawionym często doniczkami z jadalnymi ziołami oraz szklankami ze szczypiorkiem i koperkiem w wodzie, a także ułatwia hodowlę roślin – ale też estetyczny: umieszczenie na froncie lodówki przeszklonego pojemnika na zioła to jeden z najlepszych designerskich idei w dziedzinie AGD ostatnich czasów. Specjalny system elektroniczny, w który wyposażono lodówkę dba o optymalne nawodnienie roślin oraz kontroluje emisję sztucznego słońca.

Lodówka do hodowania ziół w kuchni

Fot. Yankodesign

Źródło: yankodesign.com

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>