Samsung Shine GE83X – kuchenka mikrofalowa i grill w jednym

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu użył do podgrzania jedzenia mikrofalówki. Niektóre osoby uważają, że jest to prosty sposób na oszczędność czasu, inni są zdania, że potrawy z mikrofalówki nie smakują tak dobrze jak podgrzane na palniku gazowym lub elektrycznym.

Samsung oferuje najnowszy model mikrofalówki, której nowoczesne funkcje powinny przekonać do mikrofali nawet najbardziej zajadłych jej przeciwników. Potrawy są podgrzane równomiernie bez efektu „zeschnięcia”. Jeśli ktoś nie może się przekonać do kuchenek mikrofalowych, ponieważ zapachy z mikrofali przenikają do potraw tym samym psując ich smak, to dzięki Shine GE83X może zapomnieć o tym przykrym dla naszych kubków smakowych dyskomforcie. Nowy model Samsunga wyposażony jest w specjalną funkcję, która sprawia, że wnętrze kuchenki nie wchłania zapachów, więc tym samym nie ma obaw, że posiłek będzie pachniał wcześniej podgrzanymi potrawami. Nikt z nas nie lubi kiedy potrawa ciepła jest tylko do połowy. W kuchence Shine GE83X zastosowano dystrybucji mikrofal – TDS, dzięki którym ogrzewana jest cała potrawa. System Auto Cook to sześć programów automatycznego gotowania, które podnoszą komfort użytkowania. W kuchence mikrofalowej bardzo często podgrzewamy zamrożone potrawy. Jeśli jesteśmy bardzo głodni albo zależy nam na szybkim spożyciu potrawy, to dzięki opcji szybkiego rozmrażania Auto Defrost potrawy będą chrupiące i równomiernie ogrzewane.

Kuchenka mikrofalowa GE83X pracuje z mocą 800 W, a grill 1200 W. Posiada zegar oraz minutnik. Bardzo przydatną funkcją jest Child Lock, czyli blokada zabezpieczająca przed włączeniem urządzenia przez dzieci. Wnętrze kuchenki pokryte jest termiczną powłoką, która jest bardzo łatwa w czyszczeniu, antybakteryjna oraz nie wchłania zapachów. Równomierne ogrzanie potraw zapewnia ceramiczna grzałka, która emituje długie promienie podczerwone, które przenikają w głąb potrawy.

Kuchenka GE83X dostępna jest w czarnym kolorze, który dodaje jej elegancji i z pewnością sprawdzi się jako stylowy i funkcjonalny zarazem dodatek do nowocześnie zaaranżowanej kuchni.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>