Ranking kuchenek mikrofalowych – wrzesień 2013

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość z nas prowadzi szybki tryb życia. Nie mamy czasu na nic, albo mamy czas na wszystko, ale w bardzo małej ilości. W całej tej bieganinie nierzadko brak nam miejsca m.in. na zjedzenie ciepłego i pożywnego posiłku. Tym samym spożywamy posiłki niezdrowe i zimne, które przekładają się na niższą odporność organizmu i częstsze zachorowania. Jest jednak na to rada. Wystarczy zaopatrzyć się w funkcjonalną kuchenkę mikrofalową, która posiłek przygotuje praktycznie za nas. Przedstawiamy zatem ranking mikrofalówek z września 2013.

Zelmer 29Z010
Pierwszym modelem w naszym rankingu jest mikrofalówka Zelmer 29Z010. Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z eleganckim, stylowym i funkcjonalnym urządzeniem.
Mikrofalówka łączy w sobie 24 programy w tym podgrzewanie, rozmrażanie, gotowanie oraz funkcję grilla kwarcowego. Co więcej, za sprawą funkcji kombi można połączyć pracę mikrofal z pracą grilla. Kuchenka jest nie tylko użyteczna, ale i oszczędna. Jest to możliwe dzięki sterowaniu elektronicznym, które pozwala idealnie dopasować ustawienia do danej potrawy. Plusem urządzenia jest także łatwa w czyszczeniu emaliowana powierzchnia przyspieszająca proces podgrzewania.
Mikrofalówka jest prosta w użytkowaniu

Pozostałe informacje
Pojemność
20 litrów
Wymiary
46,4 szer. x 27,7 wys. x 38,2 gł. cm
Cena
339 zł.

Zelmer 29Z010

Źródło zdjęcia: zelmer.pl

Samsung GE89MST

Samsung GE89MST to doskonałe dopełnienie każdej eleganckiej kuchnia. Mikrofalówka ta skupia w sobie wyjątkowy design  i ogromne możliwości w zakresie przygotowywania potraw.
Wśród podstawowych funkcji urządzenia takich, jak podgrzewanie czy grill, należy wyróżnić funkcję Crosty Cook. Jest to błyskawiczna forma odgrzewania oraz opiekania produktów wyjętych prosto z zamrażalnika. Ale nie tylko. To także doskonały sposób na przyrządzenie np. skrzydełek kurczaka. Mikrofalówka Samsung posiada również technologię Power Defrost – nie dopuści ona do wyschnięcia rozmrażanej żywności. Warto też zaznaczyć, że mikrofalówka daje możliwość smażenia potraw – i to beztłuszczowo.
Urządzenie to będzie idealnym sprzętem dla osób ceniących porządki i czystość. Samsung  GE89MST posiada bowiem funkcję czyszczenia parą, pozbywając się tym samym brudu i bakterii.

Pozostałe informacje
Pojemność
23 litry
Wymiary
48,9 szer. x 27,5 wys. x 39 gł. cm
Cena
439 zł.
Samsung GE89MST

Źródło zdjęcia: samsung.com

Electrolux EMS21400S  

EMS21400S to kolejna świetna mikrofalówka wykazująca się sporą funkcjonalnością. Tak, jak reszta urządzeń w zestawieniu, oprócz podstawowych programów możliwe jest również skorzystanie z funkcji grilla. Jej cechą wyróżniającą jest to, że tuż po funkcji automatycznego rozmrażania można przejść do następnego kroku (żywność na pewno będzie rozmrożona).
Godne zaznaczenia jest również to, że wewnątrz urządzenia znajduje się gładka emaliowana powierzchnia, która nie tylko jest prosta w czyszczeniu, ale też przyczynia się do skuteczniejszego i szybszego podgrzewania potraw. Mikrofalówka jest prosta w obsłudze – dwa wygodne pokrętła z dokładnie zobrazowanymi funkcjami oraz czytelny wyświetlacz LED nie powinny sprawić trudności ani młodszym, ani starszym domownikom.

Pozostałe informacje
Pojemność
21 litrów
Wymiary
48,5 szer. x 28,7 wys. x 42,2 gł. cm
Cena
339 zł.

Electrolux EMS21400S

Źródło zdjęcia: electrolux.pl

Sharp R642W

Sharp R642W to prosta i funkcjonalna mikrofalówka skupiająca w sobie najważniejsze elementy. Znajdziemy w niej 8 programów automatycznych, w tym funkcje takie, jak podgrzewanie, rozmrażanie czy grill. Kuchenka wykorzystuje przestrzenny system rozprowadzania mikrofal sprawiający, że przygotowywane posiłki są podgrzewane/rozmrażane równomiernie. Za sprawą sterowania elektronicznego, użytkowanie sprzętu związane jest z oszczędnością i efektywnością. Sprzęt posiada timer, sygnał dźwiękowy kończący pracę, zegar oraz czytelny wyświetlacz. Emaliowane wnętrze mikrofalówki jest proste w czyszczeniu.

Pozostałe informacje
Pojemność
20 litrów
Wymiary
44 szer. x 25,8 wys. x 35,9 gł. cm
Cena
369 zł.
Sharp R642W

Źródło zdjęcia: sharp.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>