Ponadczasowe AGD

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Ponadczasowe, czyli jakie? Solidne i wytrzymałe, a może ciekawe wizualnie? Słowo kojarzy się na pewno z czymś bardzo rozpoznawalnym. Do sprzętów ponadczasowych moglibyśmy na tej podstawie zaliczyć słynną pralkę Franię, która do tej pory króluje w głowach jako frazes ponadczasowego urządzenia do prania. Do takich sprzętów będzie można też zaliczyć słynną lodówkę slim, która nieprzerwanie towarzyszy stylowi vintage. Kolorowa i z zaokrąglonymi rogami – wróciła do naszych kuchni po bardzo długiej nieobecności.

Ponadczasowe AGD to sprzęty które:

  • Wkomponowują się w różne style aranżacyjne naszego domu. Ponadczasowa lodówka będzie pasowała do wnętrza urządzonego bardzo klasycznie, ale będzie też idealna do wnętrza nowoczesnego.
  • Są wytrzymałe – no bo skoro ponadczasowe, to znaczy, że będą nam towarzyszyły nieprzerwanie przez wiele lat. Nie polegną na pierwszej, lepszej usterce. Zresztą zapewnienia producenta dają jasny wyraz tego, że lodówki nie będzie trzeba naprawiać (jeśli będzie użytkowana zgodnie z dołączoną instrukcją).
  • Są charakterystyczne – wystarczy, że powiesz robot Zelmer i już masz przed oczami charakterystyczny model, wspomnisz o pralce Amica i widzisz białą, wąską pralczynę do której upychasz stosy prania.
  • Idą z duchem czasu – dopasowują się do potrzeb nas, czyli użytkowników, pamiętają o tym, by jednak nie stracić przy tym na swojej subtelności. Dopasowywanie sprzętów AGD pojmowane jest tutaj raczej w aspekcie zużycia energii, dodatkowych korzyści niż całkowitej zmiany image firmy.

Do ponadczasowych sprzętów AGD można zaliczyć wiele modeli. Które z nich najczęściej kojarzą się autorowi wpisu? Oto mój ranking:

odkurzacz

lodowka

 

pralka

 

Kenwood Chef Titanium KMC013

Toster

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>