W ślubnej krainie prezentów

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Żelazko LaurastarKolekcja porcelany, designerski ekspres do kawy, a może inteligentne żelazko LAURASTAR? Po krainie ślubnych prezentów przechadzała się w myślach nie jedna panna młoda. Zastanawiała się czy goście obsypią ją deszczem pieniędzy, czy raczej niepraktycznych upominków. A może by tak wyczarować własną listę, na której nie zabraknie nowoczesnych gadżetów i praktycznych urządzeń, które zamiast zdobić kąty, staną się prawdziwą pomocą domową?
Dowcipy o 5 niechcianych żelazkach krążą wśród narzeczonych coraz rzadziej. Pewnie dlatego, że młodzi do perfekcji wypracowali sobie sposób na planowanie ślubnych prezentów. Dziś w kulturze polskiej nie jest wstydem poprosić gości o pieniężny upominek lub podsunąć im listę „prezentów niezakazanych”. A taką można umieścić chociażby na ślubnej www lub zostawić w sklepach.

Jakie prezenty w modzie
Dawniej przysłowiowa wyprawka składa się z puchowej kołdry, pościeli i garnków. Dziś młodzi wolą dostać funkcjonalne AGD. No bo komu nie spodoba się designerski ekspres ciśnieniowy, kształtem przypominający małego robota, albo biedronkę? A żelazka? Oczywiście! Pod warunkiem, że zaoszczędzą nasz czas i będą niezastąpionym elementem garderoby tak, jak system do prasowania LAURASTAR. W oka mgnieniu wyprasuje sukienki z wymyślnymi pufkami, koszule z żabotami, odświeży garsonki, a na dodatek osuszy ubrania, zapobiegając ich ponownemu pognieceniu.

Praktyczny dla dwojga
Małżeństwo wcale nie musi oznaczać diametralnej zmiany stylu życia, bo mężczyźni coraz chętniej odciążają swoje żony w pracach domowych. LAURASTAR będzie niezastąpionym gadżetem także w męskiej dłoni. Wizja wyprasowanej koszuli w 1,5 minuty sprawi, że obowiązki zostaną sprawnie podzielone na dwojga. LAURASTAR pomoże zadbać również o garderobę buisneswomen. Wyprasowanie eleganckich koszul i żakietów nareszcie stanie się dziecinnie proste.

Jeden na długie lata
W ślubnych przygotowaniach liczy się każdy etap. Bez wątpienia jednym z przyjemniejszych jest tworzenie listy weselnych podarunków. Dlatego dobrze przemyśleć, jaki prezent nie tylko ucieszy nasze oko, ale będzie nam służył przez lata. Bo nie ma co ukrywać – panna młoda z czasem stanie się także mamą i nic bardziej nie poprawi jej humoru niż szybko znikająca sterta śpioszków. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwość co dopisać do listy ślubnych prezentów?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>