Słodkie co nieco dla każdej kobiety

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Fontanna do czekolady. Te trzy słowa brzmią ze sobą idealnie. Która z nas nie chciałaby posiadać takiego agd w swoim domu? Jedną z firm, która specjalizuje się w produkowaniu fontanny do czekolady jest firma Kalorik i właśnie dziś przedstawimy jej smaczny produkt.

Fontanna do czekolady Kalorik CHM 1000 NYC

Fontanna do czekolady Kalorik CHM 1000 NYC to idealne urządzenie na prezent lub zupełnie bez okazji. Z pewnością spodoba się każdej kobiecie. Już jej wygląd przyciąga oko. Jej różowy kolor z pewnością przypadnie do gustu płci pięknej. Co więcej, gdy zostanie uruchomiona, wraz z brązowym kolorem czekolady pięknie się komponuje i przyciąga wzrok z każdego zakątka pomieszczenia.

Fontanna jest dwupozioma co oznacza, że może z niej korzystać większa liczba osób.
Fontanna wykonana jest ze stali nierdzewnej. Zarówno jej dolna część, czyli podgrzewana misa jak i zdejmowana górna stalowa część. Dzięki temu jest stabilna, szczelna i prosta w czyszczeniu.

fontanna Karolik

Wysokość fontanny sięga 31 cm, co pozwala na postawienie jej w praktycznie każdym zakątku kuchni lub pokoju. Jej pojemność z kolei sięga 0,9kg. Moc urządzenia to 85 W.

Produkt Kalorik CHM 1000 NYC jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada jedno pokrętło, którym operuje się podczas całego trwania tworzenia naszej własnej fontanny do czekolady. Ponadto, produkt posiada z przodu lampkę kontrolną, która informuje nas kiedy urządzenie jest gotowe do pracy.

Co można przyrządzć w fontannie czekolady?

Bardzo popularne są owoce takie jak banany, truskawki czy mandarynki. W fontannie można również zamoczyć żelki oraz chrupki. Rodzaj czekolady może być dowolny. Niekoniecznie musi być to klasyczna mleczna czekolada. Kombinacje jest zatem bardzo wiele. Nic nie stoi na przeszkodzie, by każdego dnia wypróbować nowe połączenie. Co ważne, aby zamoczyć owoce w naszej fontannie nie potrzebujemy specjalnego sprzętu. Wystarczą nam zwykłe wykałaczki lub ręce. Można jednak dokupić specjalne „kijki” podtrzymujące smakołyki.

Cena fontanny do czekolady to koszt rzędu ok 150 zł. Nie jest to cena wysoka. Szczególnie zważywszy na to, ile radości ze sobą niesie.

Źródło zdjęć : www.team-kalorik.be

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

One thought on “Słodkie co nieco dla każdej kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>