4 gadżety, które powinien mieć każdy mężczyzna

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Wiadomo, że każdy z nas musi mieć w domu młotek i wiertarkę, a także zestaw kluczy i śrubokrętów. Na ręce powinien nam nieodłącznie towarzyszyć zegarek, w kieszeni smartfon, a na nosie przeciwsłoneczne okulary. Są jednak gadżety, które powoli stają się kolejnymi „must have” każdego faceta.

 

  1. Samochodowy uchwyt do telefonu

Jedziesz w traskę? Masz oczywiście świetny GPS w telefonie, więc niczego więcej już nie potrzebujesz. Ale zaraz zaraz, przecież nie możesz trzymać smartfona przez całą podróż w ręce. Tak – uchwyt, który wygodnie doczepiasz do kokpitu jest świetnym rozwiązaniem. Zapewnia Ci stabilne ułożenie telefonu przez cały czas trwania podróży, łatwy dostęp do jego menu i przede wszystkim możliwość śledzenia trasy podczas kierowania pojazdem. To gadżet, który każdy z nas powinien mieć.

  1. Power bank

Znasz zapewne to uczucie, kiedy wskaźnik baterii nieubłaganie spada w dół, a Ty nie masz ładowarki przy sobie, jesteś w trasie lub nigdzie nie możesz znaleźć kontaktu. A przecież nie musisz się martwić o to, gdziekolwiek byś nie był! Power bank to rodzaj przenoścnego akumulatora, do którego możesz podłączyć właściwie każdy podręczny sprzęt elektroniczny. Laptop, tablet, telefon, odtwarzacz muzyki czy czytnik e-booków – teraz możesz uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i korzystać ze swoich gadżetów do woli. Przydatne i do pracy, i do kontaktów z rodziną, i do rozrywki. Typowy must have.

  1. Alkomat

Tak, tak, oboje wiemy, że lubisz się dobrze bawić – jak każdy z nas! Ale warto również się zabezpieczyć. Konsekwencje prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym mogą mieć naprawdę nieprzyjemne konsekwencje – i to na wielu polach. Jeśli zależy Ci na tym, żeby uniknąć karnych przygód, lepiej zaopatrz się w alkomat, który zawsze wskaże Ci tę odpowiednią drogę postępowania. Alkomat może kupić sobie każdy i masz do wyboru całą gamę modeli (np. tutaj: http://www.euro.com.pl/alkomaty.bhtml). To naprawdę przydatny gadżet!

  1. Kieszonkowy zestaw narzędzi

Czy też wielofunkcyjny scyzoryk. Bynajmniej nie do wpasowywania się w gangsterskie klimaty! Taki gadżet to zdecydowany must have każdego faceta. Powinniśmy go zawsze nosić przy sobie – wtedy nie ma właściwie sytuacji bez wyjścia. Można coś szybko zreperować, zmierzyć, przeciąć czy wydłubać. Tak, to dość dwuznaczne, ale sam pomyśl, co zrobisz, jeśli znajdziesz się sam w lesie z piękną kobietą, a nie będziesz miał przy sobie zestawu mini narzędzi… Nie tylko dla surwiwalowców i outdoorowców!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>