Ranking ekspresów do kawy – sierpień 2013

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dzisiejszy ranking przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom porannej kawy. Poniżej prezentujemy 5 stylowych ekspresów, które aż proszą się, by zagościć w naszej kuchni. Jesteście gotowi je poznać? Zapraszamy!

1. Ariete 1388

 

Numer jeden z naszym rankingu to ekspres ręczny Ariete 1388. Ten czerwony (dostępny również w kolorze czarnym) stylowy ekspres będzie piękną ozdobą każdej kuchni. Ekspres ma charakter retro, przez co idealnie odnajdzie się w kuchni urządzonej w dawnym stylu bądź stylu tradycyjnym. Co więcej, poprzez intensywną kolorystykę i designerskie kształty dopełni również kuchnię urządzoną w stylu nowoczesnym. Urządzenie pozwala przygotować kawę ze zmielonych ziaren lub z saszetki. Ekspres wyposażony jest w dyszę do spienienia mleka  z regulacją emisji pary.

Pozostałe informacje
Moc 900 W;
ciśnienie 15 bar;
pojemność pojemnika na wodę 0,9 l;
Wymiary
Szerokość 230 mm;
Głębokość 280 mm;
Wysokość 310 mm.

Ariete 1388

Ariete 1388 czarny
2. Krups Nescafe Dolce Gusto Barcelona KP1008

Pod numerem drugim znajduje się Krups Nescafe Dolce Gusto Barcelona KP1008. Ten ekspres o wyjątkowej kolorystyce i wzorach już od progu przykuwa uwagę. Na jego obudowie znajdziemy najróżniejsze wzory, które całościowo prezentują się niezwykle ciekawie. Z pewnością ekspres przypadnie do gustu płci pięknej i osobom podążającym za modą i nowościami.  Sprzęt jest ekspresem kapsułkowym, który poprzez bogaty wybór kapsułek przygotuje dokładnie taką kawę na jaką mamy ochotę. Co więcej, za sprawą funkcji gorącej wody przygotujemy również herbatę lub zioła. Tym samym ekspres przyda się nie tylko miłośnikom kawy, ale i pozostałym członkom rodziny. Istotne jest również to, że urządzenie przygotuje nie tylko ciepłe, ale też i zimne napoje. Na koniec warto wspomnieć o funkcji Thermoblock, która pozwala osiągnąć właściwy poziom temperatury (i go utrzymać).

Pozostałe informacje
Moc 1500 W;
ciśnienie 15 bar;
pojemność pojemnika na wodę 0,6 l;
Wymiary
Szerokość 159 mm;
Głębokość 220 mm;
Wysokość 287 mm.

Krups Nescafe Dolce Gusto Barcelona KP1008
3. Krups Nescafe Dolce Gusto Circolo KP510531

Pod numerem trzy znajduje się również model marki Krups, a dokładniej Krups Nescafe Dolce Gusto Circolo KP510531. Okrągły ekspres kapsułkowy nie tylko doskonale wygląda, ale też jest niezwykle funkcjonalny. Przygotuje m.in. Cappuccino, Espresso, Late Macchiato czy nawet herbatę. Podobnie jak model powyżej, za sprawą funkcji Thermoblock ekspres osiągnie optymalną temperaturę i utrzyma jej poziom przy wszystkich dostępnych funkcjach. Co więcej, możliwy jest automatyczny dobór ciśnienia, który dopasowany jest do wybranego napoju. Ekspres przygotuje i gorący i zimny napój – wszystko według naszych preferencji.

Pozostałe informacje
Moc 1500 W;
ciśnienie 15 bar;
pojemność pojemnika na wodę 1,3 l;
Wymiary
Szerokość 214 mm;
Głębokość 330 mm;
Wysokość 315 mm.

Krups Nescafe Dolce Gusto Circolo KP510531

4. DeLonghi EN125.L PIXIE

Czwarte miejsce w naszym zestawieniu ekspresów zajmuje ekspres kapsułkowy DeLonghi EN125.L PIXIE. Ekspres z rodziny DeLonghi łączy w sobie kolor czarny i limonkowy, co przekłada się na wspaniały wygląd urządzenia. Ekspres dzięki temu, że jest w miarę wąski, pozwoli na ustawienie go w praktycznie każdym zakątku kuchni. Cechą wartą uwagi jest system automatycznego dozowania Flow Stop, dzięki któremu możemy zaprogramować dowolną ilość kawy. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w podstawkę pod filiżankę z regulowaną wysokością.

Pozostałe informacje
Moc 1260 W;
ciśnienie 19 bar;
pojemność pojemnika na wodę 0,7 l;
Wymiary
Szerokość 111 mm;
Głębokość 235 mm;
Wysokość 326 mm.
DeLonghi EN125.L PIXIE.

5. Bosch TES50328RW

Ostatni w naszym zestawieniu jest ekspres marki Bosch – Bosch TES50328RW. Estetyka, design i funkcjonalność to bez wątpienia to co łączy w sobie owo urządzenie. To automatyczny ekspres ciśnieniowy, w którym można zastosować zarówno kawę ziarnistą, jak i mieloną. Co wyróżnia ten sprzęt to wykorzystanie techniki Aroma Pressur, która dzięki wirującej wewnątrz wodzie gwarantuje wyjątkowy smak i aromat kawy. Dodatkowo, ekspres posiada możliwość regulacji stopnia zmielenia kawy oraz regulację mocy kawy. Sprawną pracę z urządzeniem zapewnia automatyczne płukanie po każdym parzeniu kawy, a dodatkowo, sprzęt posiada automatyczny program czyszczenia i odkamieniania.

Pozostałe informacje
Moc 1600 W;
ciśnienie 15 bar;
pojemność pojemnika na wodę 1,7 l;
Wymiary
Szerokość 280 mm;
Głębokość 479 mm;
Wysokość 385 mm.

Bosch TES50328RW

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>