Ekspres DeLonghi EN520.BL Lattissima+

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Elegancki ekspres DeLonghi EN520.BL Lattissima+ o granatowej kolorystyce to propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią połączenie nowoczesności i funkcjonalności. Stylowe urządzenie doskonale odnajdzie się w każdej kuchni, w której szybko stanie się częstym gościem na stole.

Możliwości
Urządzenie pozwala na przygotowanie wielu zróżnicowanych napojów. Wśród nich znajdziemy Cappuccino, Espresso, Latte Macchiato, dużą kawę oraz gorącą wodę, którą możemy przeznaczyć na herbatę czy zioła.

Wykorzystane technologie oraz funkcje
Ekspres wykorzystuje automatyczny system spienienia mleka IFD, dzięki czemu mleko zawsze będzie pod ręką. Co więcej, jeśli nie używamy ekspresu, pojemnik ten można wyjąć i schować do lodówki. Jego pojemność wynosi 0,35l, dzięki czemu zmieści się tam bez problemu.

Urządzenie wyposażone jest również w system ogrzewania wody Thermoblock, który sprawia, że dla każdej funkcji poziom temperatury będzie utrzymywany na odpowiednim poziomie.

Oszczędność
Ekspres posiada program oszczędności energii, w której za sprawą funkcji Power Off wyłącza się on po 9 minutach bezczynności.

Utrzymanie w czystości
Sprzęt bardzo łatwo jest utrzymać w czystości. Warto wspomnieć, że w sprzęcie znajduje się także schowek na dyszę do odkamieniania.

Obsługa ekspresu
Obsługa ekspresu jest bardzo prosta. Wystarczy jedynie 40 sekund, by urządzenie było gotowe do pracy. Całość obsługiwana jest za pomocą kilku podświetlanych przycisków, których użycie nie powinno sprawić najmniejszego problemu.

Ekspres DeLonghi EN520.BL Lattissima+ pozwala na zapamiętanie spersonalizowanych wyborów poszczególnych napojów. Tym samym każdy domownik szybko przygotuje swoją ulubioną kawę, czy herbatę.

Urządzenie przystosowane jest także do pracy zarówno z wysokimi szklankami, jak i niskimi filiżankami.

Po zużyciu kapsułki, zostaje ona automatycznie przekazywana do zbiornika, w której pomieści się do 10 kapsułek jednocześnie.

Pozostałe informacje
Moc 1300 W;
Ciśnienie 19 barów;
Pojemność zbiornika na wodę 0,9 litra;

Wymiary ekspresu DeLonghi EN520.BL Lattissima+
Szerokość 16,7 cm;
Wysokość 31,9 cm;
Głębokość 25,3 cm;

DeLonghi EN520.BL Lattissima+

Cena 899zł.

źródło zdjęcia: arnotts.ie

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

One thought on “Ekspres DeLonghi EN520.BL Lattissima+

  1. Mam ten ekspres i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie ukrywam, że dużym plusem urządzenia poza funkcjonalnością jest jego wygląd. Jest po prostu śliczny. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>