Zestawienie designerskich sprzętów AGD

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Wielu z nas spędza w kuchni bardzo dużo czasu. Z tego względu powinniśmy się czuć w niej nadzwyczaj dobrze. Zapewnione zostanie to, jeśli kuchnia będzie praktycznie urządzona i wyposażona. Jeszcze przyjemniej nam będzie, gdy sprzęty znajdujące się w niej będą miały designerski wygląd.

1.Kenwood Barcelona KMX80

Pierwsze miejsce w naszym zestawieniu designerskich sprzętów AGD zajmuje robot wieloczynnościowy Kenwood Barcelona KMX80. Srebrna misa w połączeniu z kolorowym grzbietem wniesie do każdej kuchni energię i optymizm. Sprzęt nie tylko wspaniale wygląda, ale też doskonale się sprawuje. Dzięki niemu m.in. zmiksujmy składniki, zmieszamy je czy ubijemy pianę. Co istotne, robot można rozbudować o dodatkowe elementy sprawiając, że będzie jeszcze bardziej funkcjonalny.

Kenwood Barcelona KMX80 z
Źródło zdjęcia: kenwoodworld.com

2.Krups KP1506

Pod numerem dwa znajduje się ekspres kapsułkowy Krups KP1506. Czerwony sprzęt, który pięknie wyróżni się na tle mebli i pozostałych urządzeń kuchennych. Swoją obecnością podwójnie obudzi nas do życia. Za jego pomocą przygotujemy różnego rodzaju kawy z kapsułek. Co więcej, przyrządzimy także herbatę czy zioła. Za sprawą ciśnienia 15 barów, pijąc kawę poczujemy się jak w prawdziwej kawiarni.
Krups KP1506

Źródło zdjęcia: krups.com.pl

3.Russell Hobbs Purple Passion 14963-56

Kolejną pozycję zajmuje toster Russell Hobbs Purple Passion 14963-56. Jego wyrazista, fioletowo-srebrna kolorystyka idealnie wpasuje się w kuchenne otoczenie zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej aranżacji. W tosterze o mocy 1000W przygotujemy tosty, a także rozmrozimy chleb, i podgrzejemy bułki na ruszcie. Po zakończeniu pracy sprzęt automatycznie się wyłączy. Wykonanie ze stali, czyni urządzenie funkcjonalnym i sprawnym przez długie lata.
Russell Hobbs Purple Passion 14963-56

Źródło zdjęcia: en.russellhobbs.com

4.Venga JK7

Kolejne miejsce w zestawieniu zajmuje czajnik Venga JK7. Białe urządzenie z motywem kwiatowym wpasuje się w każdą stylową kuchnię. Swoją obecnością pokreśli w niej delikatność i wniesie akcent subtelności. Tym samym, produkt doskonale się odnajdzie w kuchni urządzonej w stylu angielskim. Czajnik wykonany jest z ceramiki, co dodaje mu jeszcze większej elegancji. W zakresie funkcjonalności posiada on obrotową podstawę i płaską grzałkę płytową. Godne uwagi jest zabezpieczenie włączenia czajnika bez wody.

Venga JK7

5.Kenwood kMix HM805

Na miejscu piątym znajduje się mikser ręczny Kenwood kMix HM805. Prosty w obsłudze zielony sprzęt będzie doskonałym wsparciem przy gotowaniu i przygotowywaniu posiłków każdego dnia. Posiada 2 końcówki miksujące oraz dwa haki ze stali nierdzewnej. Wygodna w trzymaniu rączka oraz antypoślizgowe elementy zapewniają wygodną i bezpieczną pracę.

Kenwood kMix HM805
Źródło zdjęcia: kenwoodworld.com

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>