Stylowy czajnik na wiosnę

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Mówi się, że kawa jest nieodłącznym elementem każdego dnia. Są jednak osoby, które piją wyłącznie herbatę. To m.in. dla właśnie takich osób producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek eleganckich i stylowych czajników. Poniżej prezentujemy zestawienie, które z pewnością przykuje Twoje oko.

DeLonghi KBJ 2001.BK

DeLonghi KBJ 2001.BKDeLonghi KBJ 2001.BK to pierwsza stylowa propozycja dla smakoszy herbat. Czarny, stożkowy czajnik już na pierwszy rzut oka wydaje się wyjątkowy. Jego elegancki wzór dodaje mu elegancji i wyjątkowości. Sprzęt wyposażony jest w wygodną rączkę, którą doskonale trzyma się w dłoni.

Pojemność czajnika wynosi 1,7 litra co pozwala na przygotowanie wody dla kilku osób jednocześnie. Co istotne, gdy przygotowujemy herbatę tylko dla nas, za sprawą płaskiej grzałki płytowej nie będzie to problemem. Wpływa to również na łatwiejsze czyszczenie. Urządzenie wyposażone jest w antypoślizgową podstawę oraz zabezpieczenie przed włączeniem czajnika bez wody. Do tego, DeLonghi KBJ 2001.BK posiada automatyczny wyłącznik po zagotowaniu się wody.

Kalorik JK1009PWD Purple white dots Kalorik JK1009PWD Purple white dots

Drugą propozycją jest czajnik Kalorik JK1009PWD Purple white dots. Podobnie jak model DeLonghi posiada stożkowy design, co sprawia, że odróżnia się od przeciętnych modeli spotykanych powszechnie w kuchni. Jego fioletowa barwa z wzornictwem w postaci białych kropek doskonale odnajdzie się w nowoczesnej kuchni. Obudowa urządzenia została wykonana z odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej, co sprawia, że czajnik będzie pewnym zakupem na długie lata. Jego pojemność sięga 1,7 litra i podobnie jak model DeLonghi posiada płaską grzałkę płytową. Znajdziemy w nim także bezpiecznik termiczny oraz wyłącznik po zagotowaniu się wody.

Kupując Ariete Lipton 894Kupując Ariete Lipton 894

Trzeci stylowy produkt, tym razem zaparzacz do herbaty, to propozycja od Liptona. Jego opływowy kształt odnajdzie się w każdej kuchni. Zaparzacz posiada przezroczystą obudowę, dzięki której widoczna jest ilość pozostałej herbaty. Model ten wyposażony jest w koszyczek na herbatę w torebkach lub liściastą. Czajnik wykonany jest ze szkła hartowanego, który cechuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia. Godną uwagi jest funkcja wyboru czasu zaparzania oraz temperatury parzenia. Wygody użytkowania dodaje czytelny wyświetlacz elektroniczny.

Zelmer ZCK1274A (CK1020 Apple) Zelmer ZCK1274A (CK1020 Apple)

Ostatni stylowy czajnik w dzisiejszym zestawieniu to model Zelmer ZCK1274A (CK1020 Apple). Jego cytrynowa barwa z pewnością wniesie do kuchni trochę życia. Czajnik wyposażony jest w obrotową podstawę, która pozwala mu na ustawienie go w dowolnym kierunku. Co więcej, sprzęt posiada zabezpieczenie przed włączeniem czajnika bez wody oraz wskaźnik poziomu wody. Jego obudowa została wykonana z odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej. Nie bez znaczenia jest także filtr antyosadowy, który poprawia jakość gotowanej wody.

A jaki jest wasz czajnik? Czy również należy do bardziej stylowych sprzętów w Waszych domach?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

One thought on “Stylowy czajnik na wiosnę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>