Odkurzacz SAMSUNG SD9450

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Firma SAMSUNG to jedna z największych południowokoreańskich firm specjalizujących się w produkcji sprzętów najnowszej technologii w wielu dziedzinach. Każdy jej produkt cechuje się wysoką jakością, zastosowaniem najnowszych technologii oraz niezwykłą trwałością. Jednym z nowszych produktów marki SAMSUNG jest odkurzacz SD9450.

Aqua Cyclone

Odkurzacz SAMSUNG SD9450 wykorzystuje najnowszą technologię połączenia wody z powietrzem. Połączenie to poprzez użycie pędu powietrza do gromadzenia kurzu, a w następstwie wytworzeniu wiru wodnego zapewnia optymalną filtrację. Ponadto technologia ta zapobiega przedostaniu się zabrudzeń z powrotem do pomieszczeń.

auto cyclone

System Aqua Multi Chamber

Odkurzacz SAMSUNG SD9450 oprócz wyżej wymienionej najnowszej technologii korzysta również z systemu Aqua Multi Chamber. System ten polega na kilkuetapowym procesie filtrowania. Całość przeprowadzonego procesu odbywająca się we wnętrzu odkurzacza widoczna jest przez jego obudowę. Kilkustopniowy proces filtracji to przede wszystkim skuteczność, efektywność i wysoka jakość.

Allergy Care+

Jedno z najnowszych urządzeń SAMSUNGA posiada międzynarodowe certyfikaty w zakresie ochrony antyalergicznej: SLG oraz BAF. Najwyższa skuteczność w usuwaniu alergenów zapewniona jest nie tylko dzięki technologii Aqua System oraz Aqua Multi Chamber, lecz także dzięki filtrom klasy HEPA H13, które zatrzymują do 99,95% zanieczyszczeń. Warto zaznaczyć, że filtr HEPA jest wielokrotnego użytku zapewniając przy tym zdrowe środowisko. Nie wymaga przy tym czyszczenia za każdym razem. Odkurzacz ten jest więc polecany wszystkim osobom mającym nawet najmniejsze uczulenia na wszelkiego rodzaju pyłki oraz kurz.

Prosta obsługa

Odkurzacz SAMSUNG SD9450 to sprzęt bardzo prosty w obsłudze. Co więcej, odkurzacz jest również prosty w opróżnianiu. Jako, że zanieczyszczenia gromadzone są w specjalnym pojemniku z wodą należy jedynie otworzyć i podnieść pokrywę, a następnie wylać zawartość wody wraz ze znajdującymi się w niej zebranymi zabrudzeniami.

Przy opróżnieniu pojemnika można również oczyścić filtr. Także ta czynność nie powinna sprawić żadnego problemu. W tym celu należy jedynie umyć filtr pod wodą.

odkurzacz-samsung-aquatic

Parametry odkurzacza:

 

  • Wymiary: 53 x 32 x 29,8 cm (głębokość, szerokość, wysokość);
  • Waga: 8,5 kg;
  • Maksymalna zużycie energii elektrycznej: 1600W;
  • Moc ssąca: 200W;
  • Zasilenie: 230-240 V 50/60 H;
  • Poziom hałasu: 85dB;
  • Długość przewodu: 7m;
  • Zasięg pracy: 9m;
  • Pojemność worka: 2 litry;
  • Dostępne kolory odkurzacza: czarno-niebieski.

Odkurzacz SAMSUNG SD9450 to zdecydowanie odkurzacz wart bliższego poznania. Wyróżnia się niezwykłym designem, zastosowaniem najnowszych technologii oraz wyjątkowo prostą obsługą.

Cena: 799zł.

Źródło: samsungmedia.pl, samsung.com

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>