Design niejedno ma imię…

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Znana z produkcji samochodów sportowych i wyścigowych, światowa marka Bugatti wypuściła na rynek luksusową i designerską linie produktów AGD. Samo kreślenie design w pierwszej kolejności kojarzy się wszystkim z meblami lub samochodami, stąd nasze wielkie zdziwienie na widok kolorowych i awangardowych wyciskarek do soków, ekspresów do kawy, blenderów, tosterów czy wag. Sprzęt Agd firmy Bugatti idealnie nadaje się na wyrafinowany, elegancki oraz luksusowy prezent. Nie sposób pominąć barwnej kolorystyki, która rozświetli i nada charakteru naszej kuchni.

Za pomocą na przykład czerwonego tostera wyczarujemy idealne grzanki na śniadanie,zielony blender zmiksuje brokuły na pyszny krem, żółty ekspres do kawy zaparzy aromatyczne espresso z rana, waga w kolorze magenta odmierzy odpowiednią ilość mąki, biały czajnik zagrzeje wodę na  pyszna herbatę natomiast dzięki czarnej wyciskarce do cytrusów przygotujemy świeży i zdrowy sok z pomarańczy. Brzmi idealnie, tak jak idealna jest to linia produktów. Nie powinno dziwić nikogo, że na niektórych sprzętach znajdziemy elementy wysadzane kryształkami Swarovskiego i obicia ze skóry.

źródło:www.stylownik.pl

źródło:www.stylownik.pl

Tak jak w przypadku luksusowych produktów bywa, cena nigdy nie jest niska. Warto wiedzieć, że ekspresy do kawy to koszt ok. 3460zł, wyciskarki, tostera lub blendera ok.807zł, na sam czajnik wydać trzeba 1096zł. Trochę drogo, ale czy na wygodzie i pięknie powinno się oszczędzać?

źródło zdjęcia: squarerooms.com.sg

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>