Zestawy kina domowego, które upiększą salon

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Nowoczesny wystrój mieszkania obejmuje nie tylko ściany, zasłony i meble, ale także pozostałe elementy wyposażenia, spośród których sprzęt audio-video zdaje się jednym z obowiązkowych. Dlatego warto zwrócić uwagę na estetykę sprzętu, tak byśmy nie musieli zamieniać naszego wystroju na tanio-plastikowy.

Drewno

Do pomieszczeń o bardziej klasycznym wystroju najadekwatniejsze będą sprzęty wykończone drewnem. Takim zestawem będzie choćby Yamaha HTR-2866B z kompletem głośnikowym Prism Audio Onyx 100. 4 kolumny są wykonane z drewna w kolorze orzechowym, a część wideo może pochwalić się estetyczną stylizacją retro. Japońska firma słynie z jakości odtwarzanego dźwięku, nie jest to także przesadnie drogi system. Kolumny nie należą do największych, zmieszczą się także w mniejszym mieszkaniu.

wystrój salonu

Podobną, choć jaśniejszą, stylistyką przywodzącą na myśl lata 70. XX wieku charakteryzuje się Pioneer BDP-160K VSX-423K, uzupełniony dźwiękiem w formie nagłośnienia Taga Harmony TAV-606. Wysokie kolumny prezentują się bardzo okazale, w drewnianym pudle znajduje się także subwoofer. Jest to droższy zestaw, zawiera dzięki temu szereg dodatkowych funkcji, z telewizją 3D i bezpośrednim połączeniem z Internetem włącznie, co sprawi, że nada się idealnie jako domowe centrum rozrywki multimedialnej. 4 miejsca na kable HDMI pozwolą nam na podłączenie konsoli do gier lub multibox telewizyjny.

 wystrój salonu

Metal

Dla ceniących elegancki chłód metalu, idealny pod nowoczesne wnętrza z dużą ilością szkła, najlepiej będzie poszukać zestawów z obudowami wykonanymi ze stopów metali. To zdecydowanie wyższa półka cenowa, oznacza także wyższą jakość wykonania elementów. Najwłaściwszym dla wibrujących głośników metalem będzie aluminium i pokrewne. Właśnie wykonany z tego materiału zestaw Samsung HT-F9750, zaopatrzony w praktycznie wszystkie możliwe formy odtwarzania dźwięku i obrazu, z obrazem 3D włącznie. Ten sprzęt również podłączy się bezprzewodowo z Internetem, służąc nam jako przydatne narzędzie do domowej rozrywki. Wybór dla ceniących komfort i estetykę.

 wystrój salonu

Plastik

Najpopularniejszy materiał, zyskuje na charakterze jeśli będzie uzupełniony kolorowymi elementami. Taki zestaw z ciekawymi wizualnie, połyskliwymi głośnikami, jak choćby Sony BDP-S4100 STR-DH740 Supernova 8, nada pomieszczeniu nowoczesności. Ten model jest udanym połączeniem sklejki i plastikowej obudowy, jego część wideo interesująco kontrastuje za sprawą matowej obudowy z resztą zestawu. Odtwarza filmy w 3D, głośniki firmy Sony słyną z jakości przenoszonego dźwięku, będzie to dobry zakup do nowoczesnego mieszkania. Równie ciekawie, za sprawą wysokich i strzelistych kolumn, prezentuje się LG BH7440P. Po podłączeniu do Internetu posłuży nam za zintegrowane źródło rozrywki domowej, a jego kosmiczna stylistyka nada dynamizmu każdemu wnętrzu.

Źródło zdjęć: materiały producentów

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>