Wszyscy jesteśmy tacy sami… przynajmniej w stosunku do lodówki

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Ludzi można podzielić na kolor skóry, pochodzenie i rozmiar brzucha, ale są takie momenty, w których wszyscy jesteśmy tacy sami. Jakie są nasze wspólne cechy w stosunku do lodówki?

1. A nuż coś się znajdzie

Nawet jeśli mamy świadomość tego, że w naszej lodówce nie pojawił się żaden nowy produkt, zaglądamy do niej, aby ponownie sprawdzić „czy aby na pewno”. W lodówce jest coś tak magnetycznego, że potrafimy do niej zaglądać przy każdorazowym przejściu obok. Czy warto? Podobno istnieje na to niezbyt przychylna dla nas teoria:

1

2.Moim zdaniem nie ma co jeść

Dobrobyt czy bieda nie mają tu nic do znaczenia. W życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, kiedy otwiera lodówkę wypchaną po same brzegi i stwierdza, że nie ma w niej nic interesującego.

2

3. Pamiętaj, aby lód święty zalać!

Wykorzystując cały woreczek do lodu, nie zalewamy nowego. Kiedy ponownie zaglądamy do zamrażalnika, zastajemy tak zwany „zonk” – to zawsze jest zonk, mimo że powinniśmy się tego spodziewać. Skutkuje to początkowym stadium Parkinsona. Zaawansowane dotyka nas wtedy, kiedy to ktoś inny nie uzupełnił zasobów lodu.

3

4. Nóż połamałem, kromki nie posmarowałem

Podobne zdziwienie dopada nas kiedy wyciągamy z lodówki twarde masło…

4

5. Zasada mamy

To właściwość dopada szczególnie chłopców, zarówno w okresie dojrzewania, jak i po rzekomym przejściu w stan dorosłości. Najpierw ich zbawcą jest mama, a potem wcześniej nieznajoma nam opiekunka.

5

6. Zasada wódki

Młodość i lodówka to także czasy, w których zawsze przynosi się wódkę. Ojcu bądź też matce, w zależności, kto w rodzinie więcej pije i odwozi gości.

6

7. U mnie w nocy dają lepsze jedzenie

Dzień czy noc niby nie mają znaczenia dla stanu rzeczy w lodówce, ale wielu pośród nas po ciemku po prostu smakuje lepiej – zarówno tym, którzy wstają, by podjadać każdej nocy, jak i tym, którzy czasami wracają w nocy z imprezy.

7

8. Domowe wykopaliska

Posiadamy też pewną tendencję do przetrzymywania prastarych produktów. Najciekawsze jest wyciąganie tajemniczego słoika, odnalezionego na najniższej półce po latach przez wezwanego wcześniej jasnowidza z Polsatu. Na domiar wszystkiego pojawia się wówczas jeszcze standardowe pytanie „jeść czy nie jeść” – i tak wszyscy wąchamy…

8

9. Zimne, więc wypije

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że żaden napój nie smakuje tak dobrze, jak ten wyjęty z lodówki. Pijemy zimne, choć nam nie wolno – niezależnie od tego, czy mamy zdrowe czy chore gardło – to takie kuszące…

9

10. Ta lodówka wywołuje u mnie dyszenie

Podobno niektórzy z nas mają tendencje do dyszenia w stronę lodówki, szczególnie w stronę tej sklepowej i podobno są to wszyscy.

10

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>