Top 5 najciekawszych aplikacji mobilnych dla kobiet

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Pomoc w oszczędzaniu, zakupach czy doborze garderoby – aplikacje mobilne mogą bardzo ułatwić codzienne życie. Oto krótki przegląd najciekawszych programów skierowanych do kobiet – sprawdź, które z nich powinny zagościć na twoim smartfonie.

Współczesne kobiety mają wiele obowiązków na głowie – praca, dom, rodzina, a w tym wszystkim trzeba jeszcze znaleźć czas na własne pasje i samorealizację. W niełatwym łączeniu wszystkich tych punktów w spójny plan dnia, doskonałymi sprzymierzeńcami kobiet są nowoczesne smartfony oraz zainstalowane na nich aplikacje. Tego typu sprzęt pozwala łatwiej zaplanować i zrealizować wszystkie zadania. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłaś się w nowoczesny smartfon, ciekawe modele znajdziesz tu http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe.bhtml

Qute, czyli koniec z odwiecznym problemem

holiday-shopping-1921658_1280

Niezależnie od tego, jaką porę roku mamy obecnie, w przypadku wielu kobiet sezon „nie mam się w co ubrać” trwa zawsze. Kłopot z dobraniem części garderoby może jednak rozwiązać aplikacja Qute –wystarczy zrobić sobie zdjęcia np. w dwóch opcjach stylizacji, a społeczność korzystająca z programu doradzi ci, które rozwiązanie jest korzystniejsze.

Wszystko pod kontrolą

Aplikacja Flo to program, który umożliwia wygodne śledzenie cyklu menstruacyjnego. Dzięki niemu można łatwo kontrolować swój organizm i zorientować się, kiedy np. wypadają dni płodne, dlatego jest on szczególnie przydatny dla kobiet starających się o dziecko.

Zarządzanie domowym budżetem

Chcesz zacząć oszczędzać i kontrolować swoje wydatki? Wystarczy zainstalować na smartfonie odpowiedni program. Za jego pomocą przypiszesz każdy wydatek do konkretnej kategorii, ustalisz limity dzienne, tygodniowe oraz miesięczne, a także ustawisz przypomnienia o konieczności zapłaty rachunków i faktur. Przykładami tego typu aplikacji są: MoneyZoom czy HandWallet.

Dieta w telefonie

office-620823_1280

Koniec zimy i początek wiosny to moment, kiedy wiele kobiet zaczyna bardziej dbać o sylwetkę. Jest to również znakomity pretekst do wypróbowania jednej z aplikacji wspomagających odchudzanie. Np. program FatSecret umożliwi liczenie kalorii np. poprzez skanowanie kodów kreskowych produktów. Z kolei Fitatu ułatwi ułożenie idealnie zbilansowanej diety.

Zakupy z głową

Wychodzenie na zakupy bez wcześniej przygotowanej listy to duży błąd, jednak bardzo często zapominamy po prostu zabrać ją z domu. Odpowiedzią na ten problem jest aplikacja Listonic, do której możliwy jest dostęp za pośrednictwem komputera, jak i telefonu. Możesz za jej pomocą stworzyć kompletną listę zakupów i np. przydzielić niektóre zakupy reszcie domowników, których program poinformuje o konieczności wizyty w sklepie.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>