Nike+ SportWatch GPS

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dwójka jednych z największych gigantów w swoich specjalizacjach: Nike oraz TomTom połączyło swoje siły, by wprowadzić na rynek specjalistyczny zegarek Nike+ SportWatch GPS. Urządzenie to przeznaczone jest dla wszystkich fanów biegania (zarówno amatorów jak i profesjonalnych biegaczy). Czym może nas zachwycić?

Urządzenie Nike+ SportWatch GPS to połączenie głównie trzech rzeczy :  technologii Nike+,  zaawansowanej technologii GPS oraz zegarka ze stoperem.

Nike+
Technologia Nike+ to technologia opracowana przez dwie firmy – Nike oraz Apple. Została stworzona głównie ze względu na potrzeby osób uprawiających sport. Dzięki technologii Nike+ mogą one kontrolować i regulować swoje postępy związane z treningami. Nike+ można przyrównać do personalnego trenera, poprzez którego instrukcję wraz z możliwością słuchania muzyki pomagają w motywacji do dalszych ćwiczeń. Technologia ta pozwala na porównywanie i analizowanie osiągniętych wyników dzięki stronie nikeplus.com i przynależność do kilkumilionowej społeczności.

Nike+ SportWatch GPS

Zaawansowana technologia GPS
Połączenie w urządzeniu technologii Nike+ z GPS umożliwia uzyskiwanie dokładnych informacji na temat lokalizacji (dokładność pomiaru gwarantowana przez firmę TomTom) , tempa, prędkości czy tempa bicia serca.  GPS wyznaczy również najpopularniejsze trasy do biegania oraz trasy Twoich znajomych.  Urządzenia działa zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Zegarek ze stoperem
Jako zegarek, urządzenie posiada duży, przejrzysty ekran LCD o wymiarach 24 x 21 mm (wysokość, szerokość) oraz rozdzielczości 168 x 144 pikseli. Oprócz wyświetlanych pomiarów ma możliwość pomieszczenia do 50 międzyczasów w swojej pamięci. Wielkim ułatwieniem urządzenia jest jego bardzo prosta obsługa.

http://youtu.be/9XqELGTGXNM

Sprzęt  Nike+ SportWatch GPS jest wstrząsoodporny i wodoszczelny (do 5 atmosfer). Zegarek będzie działał zarówno przy niskiej jak i przy wysokiej temperaturze (zakres temperatur -20 do +60 stopni Celcjusza). Jego bateria pozwala na działanie do 9 godzin przy pełnym wykorzystaniu wszystkich opcji. W przeciwnym razie, bateria umożliwia do 70 dni funkcjonowania.

Dodatkowe funkcje Nike+ SportWatch GPS:

  • alarm;
  • przypomnienia;
  • dźwięki;
  • wyzwania;
  • osobiste rekordy.

Wymiary zegarka: 36 x 59 x 16 mm (szerokość, wysokość, grubość);
Waga: 66g.

Cena urządzenia 799zł.

Źródło: tomtom.com

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>