Nawigacja ręczna Garmin eTrex 30

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Nawigacja ręczna Garmin eTrex 30 to niezwykły produkt marki Garmin. Jest jednym z bardziej szczególnych nawigacji ręcznych na rynku. Łączy w sobie wiele pożądanych cech, które znalazły zaufanie wśród wielu ludzi. Przybliżmy się tej nawigacji nieco bliżej.

Główne cechy nawigacji ręcznej Garmin eTrex 30 to :

Wspaniały wygląd – Nawigacja ręczna posiada wyjątkowy opływowy kształt, który swoimi cechami zachwyci niejednego z nas. Łączy w sobie czerń i kolory szarości. Materiał, z którego jest zrobiony sprawia, że sprzęt doskonale utrzymuje się w dłoni.

Doskonała widoczność – Nawigacja Etrex 30 wyposażona jest w wyświetlacz o przekątnej 2,2”.   Wyświetla on 65 tys, kolorów i zachowuje czytelność nawet przy dużym nasłonecznieniu. Dzięki temu, urządzenie będzie się dobrze sprawowało nie tylko w cieniu.

Długi czas pracy – Urządzenie nawigacyjne zapewnia do 25 godzin pracy. Pozwala to na wyruszenie w długie wycieczki bez wymuszenia ładowania nawigacji. Jest to optymalny czas działania, który w zupełności wystarczy przy prawidłowym wykorzystywaniu nawigacji.

Przesyłanie danych – nawigacja firmy Garmin umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych.

nawigacjareczna

Obsługa wielu map – dzięki nawigacji Garmin obsłużone zostaną mapy drogowe, morskie oraz topograficzne.

Trwałość – Obudowa nawigacji odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, w tym pyłu, brudu, wilgoci oraz wody. Oznacza to pracę we wszystkich warunkach atmosferycznych.

Kompas – 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia pozwalający na właściwe wskazanie kierunku nie tylko podczas poziomego trzymania kompasu.

Wysokomierz –  wbudowany wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby  dokładnie oszacować wysokość, na jakiej się znajdujesz .

Urządzenie daje możliwość równoczesnego śledzenia satelitów GPS i GLONASS, co daje odbiornikowi powiększenie liczby wykorzystywanych satelitów o ponad 20.  Nawigacja ręczna Garmin eTrex 30 to również możliwość korzystania z bezpłatnej aplikacji BaseCamp , czyli darmowego narzędzia do przygotowania planu podróży. Sprzęt posiada także gniazdo kart microSD.

Nawigacja ręczna to z pewnością niezwykły produkt na rynku. Jeśli jesteś miłośnikiem krótszych czy dłuższych, pieszych czy rowerowych wędrówek, warto zastanowić się nad jego wyborem.  Z pewnością może zaoferować Ci wiele przydatnych rozwiązań.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>