2 cenne nagrody dla Franke Polska

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

W minionym miesiącu Franke Polska została nagrodzona w dwóch ważnych dla sprzętów AGD kategoriach. Konkurs przeprowadzany był pod nazwą Najwyższa jakość Quality International 2013. O nagrodach i samym konkursie więcej w rozwinięciu artykułu.

Konkurs organizowany był za sprawą magazynu „Forum Biznesu”. Była to już 7 edycja, której patronem są Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

W tegorocznej edycji konkursu, Franke Polska, jak wyżej wspomniano, otrzymała 2 nagrody. Pierwszą, za najwyższe standardy w swojej działalności – Perłę Jakości 2013. Drugą – Złote Godło w kategorii QI product dla piekarnika Franke Crystal. Sam piekarnik wykorzystuje przełomową technologię – 5 innowacyjnych grzałek, dzięki czemu wymiana ciepła może być szybsza o nawet 20%.

Franke Polska już od początku swojej działalności działa według najlepszych szwajcarskich standardów i wykorzystuje jedynie najwyższej jakości materiały. Na rynku światowym działa od ponad 100 lat i z roku na rok od odnosi coraz większe sukcesy.

Czy macie w swoich domach jej produkty?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>